101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Wczoraj Beata Szydło, dziś Jarosław Kaczyński. Udzielają poparcia kandydatom PiS [OBEJRZYJ]

Data publikacji: 30.10.2018 08:18
Autor: Marlena Płaska , Michał Kita / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

Krzysztof Lipiec, poseł Prawa i Sprawiedliwości
Kielce. 30.10.2018 / Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Prawo i Sprawiedliwość mocno stawia na dotychczasowego gospodarza Kielc Wojciecha Lubawskiego - powiedział na antenie Radia Kielce poseł Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości. Gość porannej Rozmowy Dnia uważa, że Wojciech Lubawski udowodnił, że był dobrym gospodarzem miasta. Dodaje, że w jego przekonaniu nadal będzie on dobrze opiekował się stolicą województwa.

- Województwo świętokrzyskie musi zadbać o stolicę regionu. W tym celu potrzebny jest Wojciech Lubawski, co w Kielcach podkreśliła także wicepremier Beata Szydło, mówiąc, że Prawo i Sprawiedliwość jest w drużynie Wojciecha Lubawskiego - dodał poseł.

Odnosząc się do wizyty Beaty Szydło na ziemi świętokrzyskiej i jej wsparcia dla kandydatów PiS w wyborach samorządowych, poseł Krzysztof Lipiec podkreślił, że to już kolejna wizyta wicepremier w regionie. Zaznaczył, że jej wsparcie z pewnością przełożyło się na sukces PiS w wyborach do sejmiku województwa.

Z kolei województwo świętokrzyskie odwiedzi prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. W Skarżysku-Kamiennej spotka się on z mieszkańcami i udzieli poparcia Mariuszowi Bodo, kandydatowi PiS na prezydenta Skarżyska-Kamiennej - dodaje poseł Krzysztof Lipiec

- Skarżysko-Kamienna to bardzo ważne dla nas miasto, które funkcjonowało w Centralnym Okręgu Przemysłowym. Było ono zaniedbane przez dotychczas rządzących. Aby miasto mogło zmienić swoje oblicze, potrzebny jest dobry prezydent, który będzie miał wsparcie w rządzie i samorządzie województwa. Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński z pewnością zaapeluje do mieszkańców Skarżyska, żeby poszli na wybory i postawili na dobrego kandydata -  mówił Krzysztof Lipiec.

Krzysztof Lipiec zaznacza, że na wsparcie Jarosława Kaczyńskiego mogą liczyć także pozostali kandydaci PiS, którzy zmierzą się w II turze wyborów samorządowych w województwie świętokrzyskim.

Spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej  Hotelu Promień w Skarżysku-Kamiennej.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution