101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nowe wydarzenie w Targach Kielce

Data publikacji: 07.11.2018 13:33
Autor: Marcin Różyc / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

13.10.2018 Targi Kielce
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Ogólnopolski Kongres Biur Rachunkowych - to nowe wydarzenie organizowane przez Targi Kielce. Pod koniec listopada do stolicy regionu świętokrzyskiego przyjadą księgowi z całej Polski. To pierwsze tego typu wydarzenie, w którym udział wezmą także firmy z branży finansowej.

Bożena Staniak, wiceprezes zarządu Targów Kielce informuje, że kongres będzie poświęcony między innymi tematyce zarządzania kosztami, sposobom sprzedaży usług oraz zmianom w przepisach prawnych. Uczestnicy porozmawiają także o nowych technologiach w pracy księgowych. Kongres podzielony jest na dwie części: warsztatową i wykładową.

- Warto wziąć udział w wydarzeniu, bo żyjemy i pracujemy w czasach, gdzie szybko następują zmiany zarówno w przepisach podatkowych i rachunkowych, ale także w sposobach obsługi klienta. Warto wymienić się wiedzą i doświadczeniami z osobami liczącymi się w branży finansowej i rachunkowej - mówi Bożena Staniak.

W wydarzeniu udział wezmą między innymi Tadeusz Kościński i Mariusz Haładyj - podsekretarze stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii oraz Jerzy Koniecki, wiceprezes zarządu głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution