101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Urzędnicy pytają o potrzeby parkingowe na kieleckich osiedlach

Data publikacji: 13.11.2018 16:58
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

 
Kielce / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Ankietę i konsultacje społeczne dotyczące potrzeb parkingowych na kieleckich osiedlach ogłoszono w stolicy województwa świętokrzyskiego. Wypowiedzieć można się za pośrednictwem portalu Idea Kielce.

W ankiecie mieszkańcy mogą ocenić dostępność ogólnodostępnych miejsc parkingowych w okolicy swojego zamieszkania. Pojawiają się także pytania o czas, jaki trzeba poświęcić, aby zaparkować samochodów danej dzielnicy miasta. Jest to także szansa, aby ocenić działania podejmowane przez poszczególne wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe w celu organizacji infrastruktury parkingowej i obsługi komunikacyjnej osiedla.

Jak przekonują urzędnicy, ankieta ma pomóc lepiej zrozumieć potrzeby i wyzwania dotyczące kwestii parkingów osiedlowych oraz posłuży do opracowania optymalnych rozwiązań. Sonda jest anonimowa. Opracowano ją na Politechnice Wrocławskiej.

Na portalu Idea Kielce ogłoszono także konsultacje społeczne dotyczące planów budowy parkingu wielopoziomowego w rejonie ul. Krakowskiej i ul. Poklasztornej. Zainteresowani mogą wnosić uwagi do projektu do 26 listopada.

WEŹ UDZIAŁ W ANKIECIE

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution