101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Do ślubu karetą w kształcie... dyni

Data publikacji: 02.12.2018 16:59
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
XI Świętokrzyskie Targi Ślubne

XI Świętokrzyskie Targi Ślubne
Kielce. 02.12.2018 / Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Kolorowe garnitury, kareta w kształcie dyni i fotobudka przypominająca lustro. To tylko niektóre atrakcje, które można było zobaczyć podczas XI Świętokrzyskich Targów Ślubnych, które zorganizowano w Targach Kielce.

Wśród osób, które przyjechały szukać inspiracji na swój ślub byli m. in. Ela i Gerard. Para w przyszłym roku organizuje wesele. - Już wiemy, że zamówimy czekoladową fontannę. Owoce, które można w niej zamoczyć są pyszne i na pewno przypadną do gustu naszym gościom.

Podczas targów można było skosztować słodkości, przygotowanych przez firmę La Baguette. Jej przedstawicielka Marta Kowalczyk twierdzi, że w ostatnim czasie bardzo modne stały się słodkie stoły. Dawniej podczas wesel ciasta ustawiane były wśród innych potraw. Teraz często młodzi wystawiają specjalne regały, na których układane są desery. - Słodkości pakowane są w osobne pojemniki, dzięki czemu łatwo się je spożywa. W ten sposób można skomponować pyszny deser - dodała Marta Kowalczyk.

Dużym powodzeniem podczas targów cieszyła się kareta w kształcie dyni. Robert Krajewski z firmy Kaja informuje, że powóz ciągną dwa białe konie. Jak dodaje, młodzi chętnie wynajmują ją na śluby i robią przy niej wyjątkowe zdjęcia. - Takie karety są tylko dwie w Polsce - dodaje Robert Krajewski.  
Na innych stoiskach można było zobaczyć nietypowe fotobudki w kształcie luster, obrączki oraz ręcznie robione zaproszenia.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution