101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Piłkarscy sędziowie zagrają dla MEGAMOCNYCH

Data publikacji: 05.12.2018 07:34
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze

Mikołajkowy Turniej Charytatywny w Hali Sportowej w Bilczy
Bilcza. 16.12.2017 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

W najbliższą sobotę, w hali sportowej w Bilczy, rozegrany zostanie II Mikołajkowy Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają. Wezmą w nim udział arbitrzy z Tarnowa, Nowego Sącza, Nowego Targu, Rzeszowa, Lublina, Kielc, Ostrowca, Sandomierza, Skarżyska i Starachowic.

Głównym celem turnieju jest pomoc Fundacji na Rzecz Promocji Sportu Osób Niepełnosprawnych MEGAMOCNI Kielce. W trakcie trwania zawodów będzie prowadzona zbiórka pieniędzy, które pozwolą m.in. wesprzeć wyjazdy drużyny piłkarskiej na turnieje oraz pomogą w bieżącej działalności fundacji. Opiekunem MEGAMOCNIYCH piłkarzy jest były trener Korony Kielce Tomasz Wilman.

II Mikołajkowy Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy PomagająFot.

Ubiegłoroczny turniej mikołajkowy zakończył się zwycięstwem sędziów z Podkarpacia, którzy w finale pokonali arbitrów z Lublina w rzutach karnych 4:3. W podstawowym czasie gry był remis 1:1. W meczu o trzecie miejsce drużyna z Kielc pokonała ekipę z Nowego Sącza 4:2. W trakcie turnieju została przeprowadzona zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który został przekazany Zespołowi Placówek im. Aleksandra Kamińskiego „Kamyk” w Kielcach.

II Mikołajkowy Turniej Charytatywny o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Świętokrzyscy Sędziowie Piłkarscy Pomagają rozpocznie się w sobotę o godzinie 9.00. Jednym z patronów medialnych tego wydarzenia jest Polskie Radio Kielce. 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution