101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Sześciolatka wsparła naszą akcję

Data publikacji: 13.12.2018 20:08
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
6letnia Kasia Stępień z Jędrzejowa

6-letnia Kasia Stępień z Jędrzejowa
Jędrzejów. 13.12.2018 / Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

6-letnia Kasia Stępień z Jędrzejowa to najmłodsza ofiarodawczyni, która przyłączyła się do naszej przedświątecznej akcji Choinka pod Choinkę. Przekazała 100 zł i jak powiedziała, chce, aby dzieci z Ogniska Wychowawczego Caritas w Jędrzejowie miały nowy i kolorowy plac zabaw.

Kasia przyznała, że sama bardzo lubi się bawić i czasami korzysta z placu, który obecnie jest przy placówce.  

Mama Kasi Małgorzata Zaczkowska- Stępień, która w Jędrzejowie prowadzi darmowe porady prawne, powiedziała, że córka zawsze bardzo chętnie wspiera charytatywne inicjatywy.   

Kasia przyszła do mnie i powiedziała, że dziś są zbierane pieniążki na plac zabaw i ona też chce przekazać pieniądze, aby było na nim dużo więcej urządzeń i żeby ona również mogła się z dziećmi na nim bawić.

O tym, że nie jest to pierwsza inicjatywa małej Kasi dla podopiecznych Ogniska Wychowawczego Caritas w Jędrzejowie, informuje siostra Urszula Limanówka, kierownik placówki. Jak mówi dziewczynka przyniosła także dzieciom z ogniska swoje zabawki, aby teraz służyły innym - dodaje siostra Urszula.

Czwarty dzień akcji Radia Kielce „Choinka pod choinkę” zamknął się kwotą 26 tys. 350 zł. Przypomnijmy, w tym roku za zebrane pieniądze, chcemy wyremontować plac zabaw dla dzieci podopiecznych Ogniska Wychowawczego Caritas w Jędrzejowie prowadzonego przez Caritas Diecezji Kieleckiej, wychowawców i Siostry Służebniczki Najświętszej Marii Panny.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution