101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Możdżeń: przegrywaliśmy bardziej okazale

Data publikacji: 17.12.2018 14:18
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze
LOTTO Ekstraklasa Śląsk Wrocław  Korona Kielce. Mateusz Możdżeń

LOTTO Ekstraklasa: Śląsk Wrocław - Korona Kielce. Mateusz Możdżeń
16.12.2018 / Fot. Krzysztof Bujnowicz / Radio Kielce

- To był jeden z najsłabszych meczów od kiedy pracuję w Koronie - stwierdził po zremisowanym 1:1 spotkaniu we Wrocławiu ze Śląskiem, trener Korony Gino Lettieri. Kielczanie nie zdobyli kompletu punktów choć od 53.minuty grali z przewagą jednego piłkarza, gdyż czerwoną kartką za brutalne uderzenie Mateja Pučko, ukarany został Đorđe Čotra.

- Właściwie nie mam dużo do powiedzenia. Przede wszystkim chcę przeprosić naszych kibiców za to co pokazaliśmy. Mieliśmy szczęście, że zremisowaliśmy. Zabrakło nam agresywności i fantazji. Pochwały należą się dla przeciwnika, który walczył i pokazał, że chce wyjść z dolnych rejonów tabeli. Zasłużyli sobie na ten punkt - ocenił Gino Lettieri.

- Trochę tych meczów pod wodzą tego szkoleniowca rozegraliśmy i nie wydaje mi się, że akurat ten był najsłabszy w naszym wykonaniu - stwierdził Mateusz Możdżeń.

- Zdarzało się, że przegrywaliśmy bardziej okazale. Ten kolejny punkcik daje nam możliwość optymistycznego patrzenia w przyszłość. W poprzednim sezonie na koniec roku mieliśmy na koncie 31 punktów, także możemy jeszcze pobić ten wynik - dodał 27-letni pomocnik, który pod nieobecność chorego Bartosza Rymaniaka, był we Wrocławiu kapitanem zespołu.     

Koronie do rozegrania pozostał w tym roku jeszcze jeden mecz. W sobotę 22. grudnia kielczanie podejmować będą na „Suzuki Arenie” Miedź Legnica.

 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution