101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Domówki, bale i… uzdrowiska. Plany kielczan na Sylwestra

Data publikacji: 31.12.2018 16:38
Kategoria: Wiadomości /Źródło: Michał Horążek
Komentarze

 
Kielce. 01.01.2018 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Gdzie Sylwester w tym roku? Gorąca impreza pod gołym niebem? A może sala balowa? Zapytaliśmy kielczan, jakie mają plany na tę szaloną noc. Dawid, jak co roku, wybiera się na profesjonalnie zorganizowaną imprezę sylwestrową.

- Z narzeczoną i znajomymi udajemy się na bal. Wykupiliśmy miejsca na sali weselnej, gdzie będzie przygotowana muzyka, ciepłe posiłki. Lubimy pojeść, potańczyć, o to w tym chodzi. Sądzę, że to jest najlepszy sposób na spędzenie tego wieczoru - powiedział.

Młodzi ludzie, tacy jak Andżelika i Michał, mają odmienne plany. Wolą ten szalony wieczór spędzić na domówce.

- Na Sylwestra idę do znajomych. Sądzę, że jest to lepsze od sztywnych imprez takich, jak bale. Nie jest tak drętwo i nikt nie ocenia mojego zachowania ani wyglądu - zaznacza Andżelika.

- Będziemy bawić się przy własnej muzyce i ww własnym towarzystwie, bez obcych ludzi - podkreśla Michał.

Pani Alicja i pan Henryk połączą miłe z pożytecznym, wyjeżdżając do uzdrowiska. Tam nie tylko czeka ich seria zabiegów, ale i coś jeszcze.

- Tę noc spędzimy w Busku-Zdroju, w sanatorium Nida. Tam nie tylko przygotowane mamy zabiegi, ale także imprezę sylwestrową - mówi. 

Niestety nie każdy może się bawić w ten dzień. Policjanci czy pielęgniarki spędzą ten dzień w pracy. Przykładem jest pani Katarzyna, pielęgniarka ze szpitala wojewódzkiego.

- Mój zawód wymaga poświęceń i Sylwestra spędzę w pracy. Jest to ciężka noc. Spowodowane jest to przez wypadki przy odpalaniu petard i nadużywanie alkoholu.

Na każdego niezdecydowanego lub samotnego czeka impreza sylwestrowa w latynoskich rytmach na kieleckim rynku. Zabawa rozpocznie się o 21:30.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution