101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Niezwykłe spotkanie zarządu województwa z dziennikarzami

Data publikacji: 04.01.2019 15:45
Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Spotkanie noworoczne dziennikarzy z Zarządem Województwa Świętokrzyskiego. Na zdjęciu od lewej Andrzej Bętkowski  marszałek województwa świętokrzyskiego Renata Janik  wicemarszałek województwa świętokrzyskiego Mieczysław Gębski  wiceprzewodniczący sejmiku i Marek Bogusławski  członek województwa świętokrzyskiego

Spotkanie noworoczne dziennikarzy z Zarządem Województwa Świętokrzyskiego. Na zdjęciu (od lewej): Andrzej Bętkowski - marszałek województwa świętokrzyskiego, Renata Janik - wicemarszałek województwa świętokrzyskiego, Mieczysław Gębski - wiceprzewodniczący sejmiku i Marek Bogusławski - członek województwa świętokrzyskiego
Kielce. 04.01.2019 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Członkowie zarządu województwa świętokrzyskiego spotkali się dzisiaj z dziennikarzami. Tym razem po to, by złożyć sobie wzajemnie noworoczne życzenia. Samorządowcy mocno podkreślali chęć współpracy z regionalnymi mediami, a także deklarowali, że będą kontynuować styczniową tradycję.

Marszałek województwa Andrzej Bętkowski życzył wszystkim pomyślności w życiu zawodowym i prywatnym. Zaznaczył, że wprowadzone przez poprzedników noworoczne spotkania z przedstawicielami mediów są dobrą praktyką, którą zarząd województwa zamierza kontynuować.

- Podtrzymujemy tę tradycję, ponieważ uważamy, że środowisko dziennikarskie jest nam bardzo pomocne. Chcemy podziękować za dotychczasową współpracę i jednocześnie zawiązać ją na nowo, ponieważ jesteśmy nowym zarządem. Liczymy, że komunikacja między zarządem, mediami, a później społeczeństwem będzie przebiegała jak najsprawniej – mówił marszałek.

Obecni na spotkaniu członkowie zarządu: Mariusz Gosek oraz Marek Bogusławski również przyznali, że liczą na dobrą współpracę z dziennikarzami. O chęci nawiązania dobrych relacji mówiła także wicemarszałek Renata Janik.

- Życzę sobie merytorycznej, uczciwej współpracy. Nie chodzi o to, żebyśmy byli chwaleni za to, co robimy złego, lecz aby ten przekaz był jak najbardziej rzetelny – mówiła. 

Wiceprzewodniczący sejmiku Mieczysław Gębski przyznał, że synergia, która nastąpiła między samorządem województwa a rządem, przełoży się na lepszą współpracę administracji publicznej. 

Spotkanie uświetniły występy młodzieży ze Studia Piosenki z Wojewódzkiego Domu Kultury.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution