101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Od lutego mieszkańcy będą dowiadywać się o spotkaniach prezydenta Kielc

Data publikacji: 04.01.2019 17:44
Autor: Wiktor Dziarmaga / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Bogdan Wenta  prezydent Kielc

Bogdan Wenta - prezydent Kielc
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Kalendarz spotkań prezydenta Kielc będzie od lutego dostępny dla mieszkańców. Będą w nim zamieszczane informacje o wszelkiej aktywności Bogdana Wenty, m.in. te, dotyczące wyjazdów służbowych czy podpisywania dokumentacji. Kalendarz będzie dostępny w wersji online.

Utworzenie publicznego terminarza, do którego dostęp będą mieli wszyscy zainteresowani, Bogdan Wenta zapowiadał jeszcze w kampanii wyborczej. Deklarował także możliwość internetowego umówienie terminu wizyty w urzędzie. Jak na razie, te obietnice nie zostały zrealizowane.

Danuta Papaj, pełnomocnik prezydenta Kielc do spraw finansowych zapewnia, że w przyszłym miesiącu taki kalendarz będzie funkcjonował i wyjaśnia, że początek urzędowania był bardzo napiętym okresem, dlatego to rozwiązanie nie zostało jeszcze wprowadzone.

- W pierwszej fazie po objęciu urzędu liczba różnych spotkań i ustaleń była tak duża, że publikowanie tych informacji nie miałoby sensu. Poza tym nie mamy przygotowanych systemów informatycznych. Wszystko w odpowiednim czasie zrealizujemy i ten kalendarz, który będzie dostępny dla mieszkańców, zacznie funkcjonować w lutym - dodaje Danuta Papaj.

Terminarz spotkań będzie publikowany na stronach ratusza.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution