101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

W Świętokrzyskiem są najlepsze atrakcje rodzinne w Polsce? Zagłosuj!

Data publikacji: 04.01.2019 18:49
Kategoria: Kultura /Źródło: Izabela Mortas
Komentarze
Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie, Bałtowski Kompleks Turystyczny, Sabat Krajno - Park Rozrywki oraz Zamek Chęciny wraz z Centrum Nauki Leonardo da Vinci - te miejsca z regionu świętokrzyskiego mają szanse zostać najlepszymi rodzinnymi atrakcjami w Polsce.

Wymienione ośrodki biorą udział w konkursie organizowanym przez portal „dzieckowpodrozy.pl”. Na ich stronie opublikowano listę 60 miejsc, które cieszyły się największym zainteresowaniem rodzin, chcących ciekawie spędzić czas w 2018 roku.

Mariusz Gosek, członek zarządu województwa cieszy się z wyróżnienia świętokrzyskich atrakcji i chwali zwłaszcza Świętokrzyskie Centrum Bajki w Pacanowie. 

- Sam tam niedawno byłem i Centrum robi gigantyczne wrażenie. Miałem możliwość uczestnictwa w marszałkowskich mikołajkach w gronie 250 dzieciaków. Niesamowite uczucie i przeżycie. Fantastyczny obiekt, który cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski i świata - mówi.

Internauci mogą głosować na swoją ulubioną atrakcję w Polsce do poniedziałku, 21 stycznia, do czego zachęca Mariusz Gosek.

- Głęboko ufam, że nasze dobra regionalne okażą się tymi, w których mieszkańcy całej Polski będą chcieli spędzać czas - dodaje.

Głosy należy oddawać on-line poprzez stronę www.dzieckowpodrozy.pl. Pierwszych dziesięć atrakcji, które uzyska największą liczbę głosów, zostanie nagrodzonych certyfikatem „Najlepsza rodzinna atrakcja 2019”, a laureat otrzyma dodatkową kampanię promocyjną na stronie portalu. 

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution