101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Rozpoczyna się czas studniówkowy w powiecie jędrzejowskim

Data publikacji: 05.01.2019 15:59
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości
Komentarze

 
Fot. Kamil Król / Radio Kielce

Dziś rozpoczyna się okres studniówek w Jędrzejowie. Na wyjątkowym balu będzie bawiło się około 150 maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. księdza Stanisława Konarskiego wraz z osobami towarzyszącymi, dyrekcją szkoły, pedagogami oraz rodzicami.

Jak mówi Małgorzata Wojtasik, dyrektor placówki - to będzie wyjątkowa noc, do której szkoła długo się przygotowywała. Bal rozpocznie tradycyjny polonez, który zatańczą wszyscy uczniowie. 

Specjalnie na ten wieczór przygotowano układ taneczny, składający się z trzech elementów: tańca nowoczesnego, który przejdzie w tradycyjnego poloneza, a zakończy się walcem. Ten taniec wykonają reprezentanci wszystkich klas Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1.

Ponadto uczniowie w specjalnie na tę okazję przygotowanym programie zaprezentują swoje umiejętności artystyczne. Podczas balu wybrani zostaną Miss i Mister Studniówki.

 Małgorzata Wojtasik wyraziła nadzieję, że to będzie wyjątkowa zabawa, która będzie zapowiedzią pozytywnie zdanych matur w myśl przysłowia „Jaka studniówka, taka matura”. 

Studniówka rozpocznie się o godzinie 19:00 w specjalnie wynajętym lokalu. Do tańca przygrywał będzie DJ.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution