101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Nie rozegrała jeszcze meczu, a już czeka ją roczna przerwa

Data publikacji: 06.01.2019 21:11
Autor: Rafał Szymczyk / Kategoria: Sport
Komentarze
19.09.2018 Kielce. Mecz PGNiG Superligi Korona Handball Kielce  SPR Pogoń Szczecin

19.09.2018 Kielce. Mecz PGNiG Superligi Korona Handball Kielce - SPR Pogoń Szczecin
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Utalentowana bramkarka Marta Chodakowska, która w listopadzie minionego roku została zawodniczką Korony Handball Kielce, doznała groźnej kontuzji. Niespełna 19–letnia szczypiornistka występowała ostatnio w Arce Gdynia, która wycofała się z rozgrywek PGNiG Superligi kobiet.

– Marta ma uraz kolana, który wykluczy ją z treningów i gry na długi czas. Przerwa potrwa około roku. Dowiedzieliśmy się o tym już po podpisaniu kontraktu. Jest to przewlekły stan, który wymaga leczenia operacyjnego. Dokładnie mówiąc chonodromalacja w stawie rzepkowo–udowym. Jesteśmy w trakcie ustalania, kto zajmie się leczeniem Marty. Będziemy kontaktować się w tej sprawie z ZPRP, gdyż szczypiornistka jest objęta szkoleniem centralnym. Być może taki stan powstał w trakcie przygotowań do mistrzostw świata, w których brała udział. Diagnostyczne kroki podjęła niestety dopiero na własną rękę już po podpisaniu kontraktu z nami. Jest oczywiście wciąż naszą zawodniczką. Uważamy, że warto w nią zainwestować i poczekać, aż wróci do zdrowia – powiedział członek zarządu kieleckiego klubu Krzysztof Demko.       

Marta Chodakowska podpisała z Koroną Handball 2,5 letnią umowę, ale w barwach kieleckiej drużyny nie rozegrała jeszcze żadnego meczu.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Piłka ręczna - PGNiG Superliga (K)

TABELA

# drużyna m bramki pkt

TERMINARZ

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution