101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Trudne tygodnie siatkarek KSZO Ostrowiec

Data publikacji: 31.01.2019 16:05
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze
Mecz KSZO Ostrowiec  Enea PTPS Piła

Mecz KSZO Ostrowiec - Enea PTPS Piła
Ostrowiec Świętokrzyski. 22.12.2018 / Fot. Jarosław Słodkiewicz / MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

Siatkarki KSZO Ostrowiec w tym roku rozegrały trzy mecze w ekstraklasie i niestety wszystkie trzy z BKS Profi Credit Bielsko-Biała, Grot Budowlanymi Łódź i Radomką Radom zakończyły się ich porażkami 0:3.

Ostrowiecki klub boryka się z ogromnymi kłopotami kadrowymi. W Bielsku-Białej trener František Bočkay miał w składzie tylko siedem zawodniczek. W środę w Radomiu było ich dziewięć, ale nominalna środkowa Svitlana Dorsman musiała grać jako atakująca, a libero Zuzanna Kucińska na przyjęciu. Mimo to atmosfera w drużynie nie jest „grobowa” zaznacza asystent trenera Mateusz Janik.

- Oczywiście nie jest łatwo podnosić się po każdej porażce, tydzień w tydzień, gdy dostajemy 0:3. Jednak wszyscy pracujemy i staramy się, żeby ta atmosfera była w miarę dobra. Do każdego meczu podchodzimy pozytywnie i to chyba widać. Dziewczyny wychodzą na parkiet z „czystą” głową - powiedział Radiu Kielce Mateusz Janik. 

W czternastu meczach tego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet zespół KSZO odniósł tylko dwa zwycięstwa i z siedmioma punktami na koncie zamyka tabelę. Ostatni raz pomarańczowo-czarne wygrały 1 grudnia, pokonując u siebie Volley Wrocław 3:1. W poniedziałek o godzinie 20.30 ostrowczanki podejmować będą Legionovię Legionowo, a więc drużynę, której też w tym sezonie nie idzie zbyt dobrze. 

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution