101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Kibic PGE Vive Kielce wygraną w konkursie przekazał do szpitala

Data publikacji: 06.02.2019 13:40
Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Komentarze
Lodówka dla pacjentów Pediatrycznego Oddziału Urazowo  Ortopedycznego szpitala na Czarnowie. Na zdjęciu od lewej Maciej Putała  kibic PGE Vive i zwycięzca konkursu fotograficznego Arkadiusz Moryto Arciom Karalok Alex Dujshebaev i Bartosz Stemplewski  dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Lodówka dla pacjentów Pediatrycznego Oddziału Urazowo - Ortopedycznego szpitala na Czarnowie. Na zdjęciu (od lewej): Maciej Putała - kibic PGE Vive i zwycięzca konkursu fotograficznego, Arkadiusz Moryto, Arciom Karalok, Alex Dujshebaev i Bartosz Stemplewski - dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Kielce. 06.02.2019 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Lodówka w barwach klubowych PGE Vive trafiła dzisiaj na dziecięcy oddział ortopedyczno-urazowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. "Żółto-biało-niebieski" podarunek to prezent od kibica zespołu Macieja Putały, który zwyciężył w konkursie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej i firmy Gorenje.

Fani wszystkich zespołów grających w Lidze Mistrzów nadsyłali zdjęcia, które zdaniem organizatorów miały oddawać „prawdziwego ducha kibicowania swojej drużynie”.

- Zdjęcie zrobiłem na islandzkiej górze Kirkjufell. To taka wizytówka tego kraju. Cieszę się, że tym zwykłym wejściem mogłem zrobić tyle radości. Lodówka ma fajny desing i chyba najładniejsze barwy na świecie – "żółto-biało-niebieskie" – cieszył się przekazując prezent kibic PGE Vive Maciej Putała.

Zdjęcie wykonane przez Macieja Putałę, kibica piłkarzy ręcznych PGE VIVE Kielce. Autor zajął pierwsze miejsce w konkursie fotograficznym zorganizowanym przez EHF i firmę Gorenje, sponsora Ligi MistrzówIslandia / Fot. Maciej Putała /

- Konkurencja była ogromna, ale nie mieliśmy wątpliwości, że to najlepsze zdjęcie – wyjaśnił Michał Mierzwiński.

– Pokazanie przestrzeni w połączeniu z barwami klubowymi to świetny pomysł – komplementował dyrektor marketingu firmy Gorenje.

- Mała rzecz, a cieszy. Dzieci będą w niej przechowywać dodatkowe smakołyki, które przynoszą do szpitala – nie krył zadowolenia pełniący obowiązki dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach Bartosz Stemplewski.

- Dzieci będą miały frajdę, a przy okazji będą o nas pamiętać, bo jest na niej logo naszego klubu i barwy PGE Vive – powiedział obecny na przekazaniu sprzętu skrzydłowy mistrzów Polski Arkadiusz Moryto.

- To jest bardzo potrzebny sprzęt. Lodówka, która jest już na oddziale jest stara i za mała. Teraz będziemy mieli piękny, nowy, duży sprzęt – cieszyła się pani Marzena mama jednego z małych pacjentów.

Dodajmy, że druga lodówka w "żółto-biało-niebieskich" barwach ufundowana przez firmę Gorenje trafiła do siedziby klubu PGE Vive.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution