101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Wojewódzki inspektor transportu drogowego powołany

Data publikacji: 07.02.2019 09:49
Autor: Izabela Mortas / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Kielce. Powołanie wojewódzkiego inspektora drogowego. Na zdjęciu od lewej wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski Patryk Czuba  Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego i wojewoda Agata Wojtyszek

Kielce. Powołanie wojewódzkiego inspektora drogowego. Na zdjęciu (od lewej): wicewojewoda Bartłomiej Dorywalski, Patryk Czuba - Świętokrzyski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego i wojewoda Agata Wojtyszek
Fot. ŚUW

Patryk Czuba - nowym, świętokrzyskim, wojewódzkim inspektorem transportu drogowego. Pracuje w kieleckim inspektoracie od 2009 roku. Jest członkiem specjalnego zespołu „COT” (Cheating on Tachograph), powołanego przy Głównym Inspektoracie Transportu Drogowego do spraw związanych z wykrywaniem oszustw i manipulacji w urządzeniach rejestrujących.

Patryk Czuba jest ekspertem reprezentującym Polskę w spotkaniach grupy stworzonej przy Komisji Europejskiej w Brukseli. Składa się ona ze specjalistów, którzy pracują m.in. nad poprawą bezpieczeństwa drogowego.

Przypomnijmy, że do końca stycznia wojewódzkim inspektorem drogowym był Waldemar Wiedeński, który piastował to stanowisko od marca 2016 roku. Patryk Czuba pracę rozpoczął dziś, 7 lutego. 

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution