101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Bardzo trudny rywal siatkarek KSZO Ostrowiec

Data publikacji: 12.02.2019 17:30
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze
Mecz KSZO Ostrowiec  Enea PTPS Piła

Mecz KSZO Ostrowiec - Enea PTPS Piła
Ostrowiec Świętokrzyski. 22.12.2018 / Fot. Jarosław Słodkiewicz / MOSiR Ostrowiec Świętokrzyski

W zaległym meczu 12. kolejki Ligi Siatkówki Kobiet zespół KSZO Ostrowiec podejmował będzie Developres Rzeszów. Spotkanie w hali przy ul. Świętokrzyskiej rozpocznie się w środę o g. 18.00. Obydwie drużyny w tabeli dzieli przepaść: Develorpres jest wiceliderem i ma 41 punktów. Natomiast ostrowczanki zajmują ostatnie, dwunaste, miejsce z zaledwie siedmioma punkami na koncie.

- Rzeszowianki muszą zdobyć trzy punkty, a my wyjdziemy, żeby pokazać się z jak najlepszej strony i będziemy im przeszkadzać w osiągnięciu tego celu. Jakby udało się „urwać” dwa sety to byłoby duże wydarzenie. Musimy się zająć przede wszystkim budowaniem naszej gry, a później zdobywaniem punktów z drużynami z „naszej półki” – powiedział asystent trenera KSZO Mateusz Janik.

W zespole Developresu grają trzy siatkarki doskonale znane w Ostrowcu, bo jeszcze niedawno reprezentowały pomarańczowo-czarne barwy. Są to Kamila Witkowska z domu Ganszczyk, Agnieszka Rabka i Kinga Hatala.

- Ten mecz jest dla nas bardzo ważny jeżeli chodzi o trzy punkty, które mam nadzieję dopiszemy do swojego konta. Wciąż walczymy o to, by być w pierwszej dwójce na koniec sezonu zasadniczego. W Ostrowcu będziemy występować w roli faworyta, a dziewczyny z KSZO nie mają nic do stracenia. Musimy uważać na nasze proste i niepotrzebne błędy, które zdarzają się w takich meczach. Myślę, że dodatkowy trening w hali w Ostrowcu pomoże mojej drużynie zapoznać się z nią, a kilku z nas przypomnieć sobie ten obiekt z lat poprzednich – powiedziała środkowa bloku zespołu z Rzeszowa Kamila Witkowska.

Trener pomarańczowo-czarnych František Bočkay ma komfort: wszystkie jego podopieczne są w pełni sił i gotowe do gry.

Zaległy mecz 12. Kolejki Ligi Siatkówki Kobiet KSZO Ostrowiec – Developres Rzeszów rozpocznie się w hali przy ul. Świętokrzyskiej w środę o g.18.00.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Siatkówka - Liga Siatkowki Kobiet

TABELA

# drużyna m sety pkt

TERMINARZ

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution