101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

W urzędzie marszałkowskim szukają sekretarza

Data publikacji: 11.03.2019 14:30
Autor: Izabela Mortas / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Urzędu Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

Urzędu Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego
Fot. Wojciech Habdas / Radio Kielce

Niecałe dwa tygodnie na złożenie ofert mają kandydaci na stanowisko sekretarza województwa. Jak mówi marszałek Andrzej Bętkowski kandydat musi spełnić określone warunki. Powinien być obywatelem Polski, mieć nieposzlakowaną opinię, być niekarany, a ponadto posiadać wyższe wykształcenie i 4-letnie doświadczenie na stanowisku urzędniczym.

Wśród wymagań jest także merytoryczne przygotowanie do pełnienia tej funkcji, a zatem znajomość aktów prawnych i kodeksów postępowania administracyjnego - wymienia marszałek.

Mile widziana jest także znajomość języka angielskiego oraz wykształcenie w dziedzinie nauk: prawnych, administracyjnych, o zarządzaniu, ekonomicznych, a także prawo jazdy kategorii B. Oferty można składać do piątku, 22 marca.

Nieoficjalnie mówi się, że stanowisko sekretarza ma objąć Mariusz Bodo, współpracownik marszałka Andrzeja Bętkowskiego. Trzy  tygodnie temu w wypowiedzi dla Radia Kielce marszałek rekomendował go na to stanowisko, a Mariusz Bodo z entuzjazmem wypowiadał się o ewentualnej współpracy.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution