101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Narkotykowe zatrzymanie. Trzech mężczyzn w areszcie

Data publikacji: 21.03.2019 11:24
Autor: Radosław Podsiadły / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Sandomierscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków

Sandomierscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków
Fot. świętokrzyska policja

Sandomierscy funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Jeden z nich, 23-latek, usłyszał w związku z tym prokuratorskie zarzuty.

We wtorkową noc, policjanci zatrzymali do kontroli osobowe Audi, za kierownicą którego siedział 23-latek. Pasażerami tego pojazdu byli: 22-latek oraz 21-latek z powiatu sandomierskiego. W trakcie kontroli okazało się, że w pojeździe znajdowały się śladowe ilości suszu roślinnego, co wzbudziło czujność stróżów prawa.

Funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, iż mężczyźni mogą posiadać większe ilości narkotyków. W trakcie kontroli znaleźli zawiniątka z marihuaną. Z kolei u 23-letniego kierowcy, ujawnili woreczek z zawartością białego proszku, wstępnie określonym jako amfetamina. Podczas dalszych czynności w pojeździe należącym do najstarszego z mężczyzn, w specjalnie przygotowanym schowku funkcjonariusze ujawnili łącznie około 80 gramów takiego samego białego specyfiku.  

Mieszkańcy powiatu sandomierskiego trafili do policyjnego aresztu. 22 i 21-latek usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Natomiast 23-latkowi, który posiadał znacznie ilości zabronionych substancji grozi kara 10 lat więzienia.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution