101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Tarczyński: LGBT oznacza niszczenie polskich rodzin

Data publikacji: 07.04.2019 19:39
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Spotkanie posła PiS Dominika Tarczyńskiego z mieszkańcami Sandomierza

Spotkanie posła PiS Dominika Tarczyńskiego z mieszkańcami Sandomierza
Sandomierz. 07.04.2019 / Fot. Grażyna-Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Szaleństwo związane z nielegalną imigracją musi być powstrzymane. Konieczny jest powrót do chrześcijańskich korzeni Europy - powiedział podczas spotkania z mieszkańcami Sandomierza poseł Dominik Tarczyński startujący do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego.

Spotkanie posła PiS Dominika Tarczyńskiego z mieszkańcami SandomierzaSandomierz. 07.04.2019 / Fot. Grażyna-Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Poseł dodał, że trzeba oprzeć się na prawie rzymskim, na filozofii greckiej i na wszystkim na czym chrześcijańska Europa była budowana, a nie na islamizacji i niszczeniu rodziny przez karty LGBT.

- Nikt nie rozwija tego skrótu - każdy mówi LGBT plus. To karta lesbijek, gejów, biseksualistów i transeksualistów. Tego typu dewiacje, które się wpaja dzieciom naprawdę nie będą miały miejsca w Europie. Teraz Paryż płonie, w Berlinie muzułmanie gwałcą Europejki. W Szwecji przez kilkanaście miesięcy te zdarzenia były ukrywane, żeby nie wywołać antyislamskich nastrojów, czyli o faktach już nie można mówić - powiedział Dominik Tarczyński.

Zapowiedział też, że w nowej kadencji Parlamentu Europejskiego będzie walczył o pieniądze dla Polski, w tym o zwiększenie dopłat dla rolników. Skrytykował Platformę Obywatelską, która ma swoich przedstawicieli w największej frakcji PE oraz swoich komisarzy.

- Przez wszystkie te kadencje nie byli w stanie nawet wywalczyć większych dopłat dla naszych rolników. Jedyne co mogli zrobić i zrobili to były donosy – stwierdził  poseł Tarczyński. Zachęcał do głosowania podczas wyborów do Parlamentu Europejskiego podkreślając, że są one bardzo ważne dla Polski.

Sandomierzanie powitali Dominika Tarczyńskiego brawami. Poseł podziękował im za obecność na spotkanku... pomimo ładnej pogody. Powiedział, że ludzie z Platformy Obywatelskiej poszli na grilla, a inni nie. Dlatego to PiS wygra te wybory.

Dominik Tarczyński ma czwarte miejsce na liście wyborczej. Otwiera ją w naszym okręgu wicepremier Beata Szydło.

Spotkanie posła PiS Dominika Tarczyńskiego z mieszkańcami SandomierzaSandomierz. 07.04.2019 / Fot. Grażyna-Szlęzak-Wójcik / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution