101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Piknik rodzinny w Czuszowie. W szczytnym celu

Data publikacji: 19.05.2019 19:14
Autor: Marta Gajda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Czuszów. Piknik rodzinny współorganizowany przez posła Michała Cieślaka

Czuszów. Piknik rodzinny współorganizowany przez posła Michała Cieślaka
19.05.2019 / Fot. Marta Gajda / Radio Kielce

Lot helikopterem, kiełbaski z grilla, dmuchane zjeżdżalnie czy pokazy strażackie, to tylko niektóre atrakcje pikniku rodzinnego w Czuszowie. Piknik połączony jest ze zbiórką pieniędzy na leczenie 4,5-letniego Sebastiana z Buska-Zdroju. Chłopczyk przyszedł na świat z bardzo poważną wadą serca. Podobne przypadki zdarzają się raz na kilkadziesiąt tysięcy urodzeń.

Katarzyna Krzemińska, mama Sebastiana mówi, że szansą dla chłopca jest leczenie w Stanach Zjednoczonych. Ale jest ono bardzo kosztowne, stąd pomysł zbiórki.

- Liczymy na dobra zabawę, ale przede wszystkim na owocną zbiórkę. Sytuacja jest bardzo pilna. Potrzebujemy 2,5 miliona złotych na operację. Około miliona złotych już mamy. Jestem tu z moją ekipą wolontariuszy z moimi przyjaciółmi. Wierzymy, że wszystko ułoży się jak najlepiej – mówi Katarzyna Krzemińska.

Współorganizatorem pikniku jest poseł Michał Cieślak, kandydat Zjednoczonej Prawicy do Parlamentu Europejskiego. Michał Cieślak podkreśla, że warto przybyć do Czuszowa tym bardziej, że zbiórka na rzecz Sebastianka to szczytny i ważny cel.

- Jest duża scena, gdzie będzie grał DJ, impreza potrwa do późnych godzin nocnych. Jesteśmy po silnej burzy, znów jest piękna pogoda. Mam nadzieję, że popołudnie w Czuszowie będzie dobrym pomysłem żeby spędzić ten dzień z dziećmi i rodziną – podkreśla poseł.

Pieniądze zebrane w trakcie pikniku w całości zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution