101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Lekarze doradzą i wykonają badania

Data publikacji: 08.06.2019 08:21
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Zdrowie
Komentarze
profesor Beata Kręcisz kierownik Kliniki Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

profesor Beata Kręcisz, kierownik Kliniki Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach
Fot. Robert Felczak / Radio Kielce

Jak bezpiecznie korzystać ze słońca, jaką dietę mogą stosować osoby chore na łuszczycę i czy kosmetyki pomagają w leczeniu tej choroby? O tym będzie można się przekonać podczas trzecich targów AtoPsoriaDerm, które odbędą się w Kielcach.

Jak informuje profesor Beata Kręcisz, wojewódzki konsultant w dziedzinie dermatologii i wenerologii, podczas targów będzie także możliwość porozmawiania ze specjalistami.

- To impreza dedykowana pacjentom, ich rodzinom, wszystkim zainteresowanym tematyką chorób skóry. W trakcie tego spotkania lekarze będą wygłaszać wykłady głównie o tematyce łuszczycy, możliwościach terapeutycznych, jak również leczenia atopowego zapalania skóry. Będą też wykłady poświęcone znamionom na skórze, czy czerniakowi – dodała profesor Beata Kręcisz.

Ponadto lekarze z Kliniki Dermatologii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach będą wykonywać badania dermatoskopowe zmian skórnych oraz udzielą porad jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na czerniaka.   

- Będą też wystawy równych firm produkujących kosmetyki, które adresowane są do osób z chorobami skóry. Myślę, że warto przyjść na targi i u źródeł, czyli od lekarzy specjalistów dowiedzieć się różnych istotnych informacji o swoim schorzeniu. Niestety, ale często mamy do czynienia z sytuacją, kiedy pacjenci informacji szukają głównie w Internecie. Natomiast w sieci, te informacje często nie są do końca wiarygodne – dodała profesor Beata Kręcisz.

Wydarzenie odbędzie się w Targach Kielce. Impreza rozpocznie się o 11.00 i potrwa do 15.15. Wstęp jest bezpłatny.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution