101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Konecki szpital z prestiżowym certyfikatem przyznanym przez pacjentów

Data publikacji: 11.06.2019 17:47
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Zdrowie
Komentarze
Szpital Powiatowy w Końskich

Szpital Powiatowy w Końskich
Końskie. 04.11.2013 / Fot. Radio Kielce

Szpital Specjalistyczny w Końskich otrzymał certyfikat „Zadowolony pacjent”. To wyróżnienie przyznawane przez osoby leczone i hospitalizowane w danym szpitalu.

Celem plebiscytu jest wyróżnienie tych placówek, które w ciągu ostatniego roku dowiodły, że dysponują usługami medycznymi o najwyższym standardzie oraz stale wykazują szczególną dbałość o dobro i zdrowie swoich pacjentów.

Jak informuje Wojciech Przybylski, dyrektor szpitala w Końskich, to dla niego i całego personelu lecznicy bardzo miła wiadomość.

- Jesteśmy zaskoczeni, dlatego, że to pacjenci zgłosili nasz szpital do plebiscytu, który promuje szpitale leczące zadowolonych pacjentów. To świadczy, że nasi pacjenci są dobrze leczeni i spotykają się z dobrą, fachową i miłą obsługą - mówi Wojciech Przybylski.

Jak dodaje, Szpital Specjalistyczny w Końskich zatrudnia nie tylko kompetentny personel, ale posiada także specjalistyczny sprzęt.

- Połowa pacjentów, którzy trafiają do szpitala jest spoza powiatu koneckiego. Nasz szpitalny oddział ratunkowy przyjmuje pacjentów z powiatów: skarżyskiego, włoszczowskiego, opoczyńskiego, z Przysuchy, czy nawet z Kielc, więc przyznany nam certyfikat jest miłym dla nas zaskoczeniem. Do tego plebiscytu zgłosili nas pacjenci nawet nas o tym nie informując - dodał Wojciech Przybylski.

Projekt „Zadowolony Pacjent” realizowany jest od 2004 roku przez Instytut Badań Marki w Sosnowcu.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution