101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Poseł Krzysztof Lipiec - szefem sztabu wyborczego PiS przed jesiennymi wyborami

Data publikacji: 17.06.2019 21:42
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Na zdjęciu Krzysztof Lipiec  poseł PiS

Na zdjęciu: Krzysztof Lipiec - poseł PiS
Wiślica. 09.05.2019 / Fot. Marzena Mąkosa / Radio Kielce

Poseł Krzysztof Lipiec, prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości został wybrany szefem sztabu wyborczego ugrupowania w regionie, przed jesiennymi wyborami. Taka decyzja zapadła na poniedziałkowym posiedzeniu zarządu okręgowego partii.

Jak informuje Krzysztof Lipiec, celem świętokrzyskiego PiS-u na wybory do Sejmu i Senatu będzie uzyskanie o sto tysięcy głosów więcej, niż w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

- Przez całe wakacje będziemy spotykać się z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego, aby z wielką pokorą prosić o to, by zechcieli poprzeć dobry projekt polityczny Prawa i Sprawiedliwości. Udowodniliśmy, że realizujemy to, co obiecujemy, jesteśmy politykami bardzo wiarygodnymi. Wsłuchujemy się w głos ludzi, w oparciu o rozmowy z mieszkańcami tworzymy nasze polityczne projekty - dodaje parlamentarzysta.

Lider świętokrzyskich struktur PiS zaznacza, że formuła sztabu wyborczego ugrupowania jest otwarta na współpracę z mieszkańcami regionu.

- Do sztabu będziemy zapraszać osoby, które będą chciały nam służyć swoją radą i pomocą. Dzisiaj oddajemy się w ręce naszych wyborców, chcemy być z nimi w dobrym kontakcie, licząc na to, że uzyskamy u nich ogromne wsparcie. Z całą pewnością nie zmarnujemy tego kapitału, którym mieszkańcy województwa obdarzyli nas w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego - zaznacza.

Poseł Krzysztof Lipiec podkreśla, że satysfakcjonującym wynikiem dla regionalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości w jesiennych wyborach byłoby uzyskanie trzynastu mandatów w Sejmie. Teraz ugrupowanie ma 9 mandatów w niższej izbie parlamentu oraz 3 w Senacie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution