101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Krzysztof Lipiec: od razu przystępujemy do działania

Data publikacji: 08.07.2019 08:31 / Data aktualizacji: 08.07.2019 08:43
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Krzysztof Lipiec  poseł PiS

Krzysztof Lipiec - poseł PiS
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

100 tysięcy głosów więcej niż w majowych wyborach do Parlamentu Europejskiego chce zdobyć Prawo i Sprawiedliwość w czasie jesiennych wyborów do Sejmu i Senatu. Krzysztof Lipiec, lider świętokrzyskich struktur partii podkreślił na naszej antenie, że jest to możliwe.

- Dzisiaj trzeba iść do przodu, wyjść do ludzi i rozmawiać z nimi, wsłuchiwać się w ich głos, tak, jak do tej pory PiS to czynił. Mam przekonanie, że te nasze spotkania, przedstawianie naszego programu przyniesie naprawdę dobre rozwiązania. My tu w Świętokrzyskiem nie siedzimy z założonymi rękami, tylko przystępujemy od razu do działania - powiedział gość Radia Kielce.

Już najbliższą niedzielę świętokrzyski PiS rozpoczyna duży projekt polityczny związany z podsumowaniem dotychczasowych działań.

- Zaczynamy piknikiem w Tokarni. To jest też dla nas dobre miejsce. Chcemy pokazać, że jesteśmy blisko ludzi zamieszkujących świętokrzyską wieś. Zaproszenie do udziału w tym wydarzeniu przyjął premier Mateusz Morawiecki - mówi poseł Krzysztof Lipiec.

Jednocześnie gość Radia Kielce zachęcił mieszkańców Świętokrzyskiego, aby wspólnie budować rozwój regionu.

- Ważne byśmy razem zmieniali Polskę, abyśmy dyskutowali o tym, co przed nami i w jaki sposób uczynić, aby także nasze województwo było bardziej przyjazne dla ludzi, jest to możliwe. Dlatego nie zajmujmy się takimi rzeczami, które są dalekie od polityki. Niech inni próbują załatwiać to, co my w Prawie i Sprawiedliwości mamy już za sobą - zaznaczył gość Radia Kielce.

Jak dodał poseł Krzysztof Lipiec, kierunkiem działania Prawa i Sprawiedliwości jest przesłanie „Myśl i czyn”, które podczas konwencji w Katowicach wygłosił prezes Jarosław Kaczyński.

- My proponujemy takie rozwiązania polityczne, które oparte są o wiedzę, dobre doświadczenia i to wszystko przynosi dobre efekty - mówi polityk PiS.

Pytany o podsumowanie 3 dni obrad w Katowicach stwierdził, że konwencja była prawdziwą burzą mózgów, co poskutkuje wkrótce nowym programem wyborczym.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution