KSZO 1929 przegrywa na początek przygotowań

Autor: Marek Cender / Kategoria: Sport
Komentarze
Pierwszy trening piłkarzy KSZO 1929 Ostrowiec

Ostrowiec Św.. 03.07.2019 / Fot. KSZO 1929 Ostrowiec / facebook

W pierwszym meczu kontrolnym przed nowym sezonem KSZO Ostrowiec przegrał na wyjeździe z innym trzecioligowcem Motorem Lublin 0:1 (0:1). Jedynego gola zdobył dla gospodarzy w 28 minucie z rzutu karnego Tomasz Brzyski.

Trener Hutników Marcin Wróbel mocno eksperymentował ze składem zmieniając w przerwie większość zawodników.

Kolejny pojedynek przygotowawczy pomarańczowo-czarni rozegrają w sobotę w Stalowej Woli z miejscową Stalą.