101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Matka z Jędrzejowa z zarzutami. Grozi jej do 10 lat więzienia

Data publikacji: 09.08.2019 15:09
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Jędrzejów. Prokuratura Rejonowa

Jędrzejów. Prokuratura Rejonowa
Jędrzejów / Fot. Magdalena Blicharska / Radio Kielce

29-letnia Patrycja M., matka 3-miesięcznej dziewczynki, której ciało znaleziono w jednym z mieszkań w Jędrzejowie, usłyszała prokuratorskie zarzuty. Kobieta jest podejrzana między innymi o narażenie dziecka na utratę życia. Do zdarzenia doszło w środę w Jędrzejowie.

Daniel Prokopowicz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Kielcach informuje, że zebrany w ciągu ostatnich dwóch dni materiał dowodowy pozwolił na postawienie zarzutów Patrycji M.

- Pierwszy z nich dotyczy narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Drugi związany jest z posiadaniem niewielkiej ilości marihuany, a ostatni przekazania narkotyku innej osobie - wymienia Daniel Prokopowicz.

Patrycja M. przyznała się do popełnienia zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia. Kobieta została objęta dozorem policji i zakazem opuszczania kraju. Śledczy znają już wstępne wyniki sekcji zwłok dziecka. Prokuratura nie podaje ich jednak do publicznej informacji. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie. Wiadomo, że w tej rodzinie wcześniej nie dochodziło do interwencji policji, a żaden z jej członków nie miał założonej Niebieskiej Karty.

Podejrzanej grozi 10 lat pozbawienia wolności.

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution