101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

PiS zbiera podpisy pod listami

Data publikacji: 20.08.2019 18:41
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Na Placu Artystów w Kielcach przedstawiciele miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości zbierali podpisy potrzebne do rejestracji list wyborczych do Sejmu i Senatu.

Na Placu Artystów w Kielcach przedstawiciele miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości zbierali podpisy potrzebne do rejestracji list wyborczych do Sejmu i Senatu.
Kielce. 20.08.2019 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Na Placu Artystów w Kielcach przedstawiciele miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości zbierali podpisy mieszkańców, niezbędne do rejestracji list wyborczych do Sejmu i Senatu.

Na Placu Artystów w Kielcach przedstawiciele miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości zbierali podpisy potrzebne do rejestracji list wyborczych do Sejmu i Senatu. Na zdjęciu Jarosław Karyś - szef klubu PiS w kieleckiej Radzie MiastaKielce. 20.08.2019 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Radny Jarosław Karyś, szef klubu PiS w kieleckiej Radzie Miasta podkreśla, że takie akcje będą organizowane codziennie w różnych częściach miasta.

- Zainteresowanie mieszkańców Kielc jest bardzo duże, bardzo wiele osób podpisuje nasze listy. Cieszymy się z tego, że Prawo i Sprawiedliwość ma duże uznanie wśród mieszkańców, którzy znają nasz program i zauważają nasze starania i propozycje, które składamy mieszkańcom Kielc i całego kraju - dodaje.

Świętokrzyską listę Prawa i Sprawiedliwości poparła dziś między innymi pani Joanna z Kielc. Podkreśla, że jest zadowolona z polityki prowadzonej przez partię rządzącą.

- Chciałabym, aby PiS rządził jak najdłużej, jestem bardzo zadowolona m.in. z efektów programów realizowanych przez to ugrupowanie - dodaje.

Aby zarejestrować listy w wyborach parlamentarnych ugrupowania muszą zdobyć 5 tysięcy podpisów pod listą do Sejmu i 2 tysiące do Senatu. Termin rejestracji list mija 3 września.

Na Placu Artystów w Kielcach przedstawiciele miejskich struktur Prawa i Sprawiedliwości zbierali podpisy potrzebne do rejestracji list wyborczych do Sejmu i Senatu.Kielce. 20.08.2019 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Tagi do tego wpisu
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość

Indeks jakości powietrza

zmień ▾

Wybierz czujnik ×

cloud

 

PM10 - µg/m3

PM2.5 - µg/m3

Data pomiaru Źródło

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution