101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Koalicja Obywatelska rozpoczęła zbiórkę podpisów pod listami

Data publikacji: 24.08.2019 15:58
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Kielce. Przedstawiciele KO rozpoczęli zbiórkę podpisów po listami w wyborach do parlamentu. Na zdjęciu od lewej Monika Szafraniec  szefowa KOD w regionie Michał Braun  radny kandydat do Sejmu Bartłomiej Sienkiewicz  lider listy Koalicji Obywatelskiej w regionie Edward Rzepka  kandydat do Senatu i Agata Wojda  radna i kandydatka do Sejmu

Kielce. Przedstawiciele KO rozpoczęli zbiórkę podpisów po listami w wyborach do parlamentu. Na zdjęciu (od lewej): Monika Szafraniec – szefowa KOD w regionie, Michał Braun – radny, kandydat do Sejmu, Bartłomiej Sienkiewicz – lider listy Koalicji Obywatelskiej w regionie, Edward Rzepka - kandydat do Senatu i Agata Wojda - radna i kandydatka do Sejmu
24.08.2019 / Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Świętokrzyscy przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej zainaugurowali akcję zbierania podpisów poparcia pod listami do parlamentu w stolicy regionu. Kandydaci ugrupowania spotkali się z mieszkańcami w centrum Kielc przy mostku nad Silnicą, przy ulicy Sienkiewicza.

W wydarzeniu wziął udział między innymi lider listy Koalicji Obywatelskiej w regionie Bartłomiej Sienkiewicz, który zaznacza, że w trakcie prowadzenia akcji spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców województwa.

- Kwestia zbierania podpisów to wymóg formalny, który musimy zrealizować. Jednak najcenniejszą kwestią prowadzonych przez nas akcji są rozmowy z mieszkańcami świętokrzyskiego. Są to rozmowy niezwykłe, ponieważ wyłania się z nich obraz zniecierpliwienia ludzi, którzy chcą dać żółtą lub czerwoną kartkę obecnemu układowi rządzącemu - dodaje.

Edward Rzepka, kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach do Senatu z okręgu kieleckiego, zaapelował do mieszkańców o udział w jesiennych wyborach. Jak zaznaczył, nawet jeden głos może zaważyć o wyniku głosowania.

Kandydaci Koalicji Obywatelskiej zapowiadają, że akcję zbierania podpisów w stolicy województwa i innych częściach regionu będą prowadzić także w przyszłym tygodniu.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution