101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Poseł Lipiec: Polsce potrzebny jest dobry gospodarz i dobry program polityczny

Data publikacji: 06.09.2019 08:31 / Data aktualizacji: 06.09.2019 09:54
Autor: Katarzyna Podraza / Kategoria: Wiadomości
Komentarze
Krzysztof Lipiec  poseł PiS

Krzysztof Lipiec - poseł PiS
Fot. Karol Żak / Radio Kielce

- Na pewno to będzie program ukierunkowany na rozwój - powiedział naszej antenie lider świętokrzyskich struktur PiS, poseł Krzysztof Lipiec komentując nowe propozycje partii, które zostaną przedstawione podczas sobotniej Konwencji Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy w Lublinie. Jak stwierdził, dopiero wtedy poznamy szczegóły prac, które zostały zapoczątkowane podczas lipcowej konwencji PiS i Zjednoczonej Prawicy w Katowicach.

- Odbyło się wtedy kilkanaście sesji plenarnych z udziałem szefów poszczególnych resortów oraz kilkadziesiąt paneli eksperckich. Na podstawie pomysłów, które pojawiły się podczas tej konwencji i późniejszych spotkań w terenie powstał nasz program wyborczy - mówi Krzysztof Lipiec.

- To strategia odpowiedzialnego rozwoju premiera Mateusza Morawieckiego, jeszcze bardziej udoskonalona, niż ta realizowana w trakcie mijającej kadencji. Musimy o tym pamiętać, że stawiając na rozwój, myślą jesteśmy przy polskich przedsiębiorcach. Myślimy także o poszerzeniu naszej aktywności w sferze polityki społecznej. Sądzę, że to będzie dobra konwencja przeprowadzona w dobrym tempie, z dużą dawką dobrych emocji, z którymi będziemy chcieli dotrzeć do wszystkich mieszkańców Polski. To będzie wielka manifestacja poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości - zaznaczył poseł Lipiec.

Gość Radia Kielce pytany o jakość kampanii wyborczej prowadzonej przez Koalicję Obywatelską stwierdził, iż fakt, że lider KO Grzegorz Schetyna nie zna programu wyborczego swojej partii nie jest niczym nowym.

- Grzegorz Schetyna niejednokrotnie tego typu popis już dał. Kiedy go zapytano publicznie, co Platforma Obywatelska zrobiła przez 8 lat rządów miał problem z udzieleniem odpowiedzi na to pytanie. Nie ma się więc co dziwić, że nie pamiętał swojego programu, bo to pewnie był taki program - powiedział Gość Radia Kielce. Jak dodał, Polsce potrzebny jest dobry gospodarz i dobry program polityczny. 

W lubelskiej konwencji partii weźmie udział ponad 200 przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości z regionu świętokrzyskiego.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution