101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Joanna Kapturska: stajemy się silnym kolektywem

Data publikacji: 10.09.2019 22:30
Autor: Jakub Rożek / Kategoria: Sport
Komentarze
Na zdjęciu Joanna Kapturska

Na zdjęciu: Joanna Kapturska
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Za siatkarkami KSZO Ostrowiec pierwszy poważny sprawdzian podczas przygotowań do nowego sezonu. Jak już informowaliśmy podopieczne Łukasza Marciniaka zajęły czwarte miejsce w mocno obsadzonym turnieju w Mielcu z udziałem innych drużyn pierwszoligowych.

- Widać, że klarujemy się jako zespół i takich gier potrzebujemy jak najwięcej. Najważniejsze, że wspólnie z trenerem wiemy na czym stoimy i co trzeba poprawić przez te dwa tygodnie przygotowań, które jeszcze przed nami - powiedziała najbardziej doświadczona siatkarka KSZO, atakująca Joanna Kapturska.

Nie chciała jednak oceniać gry koleżanek.

- To nie moja rola. Swoją postawę podczas turnieju oceniam na czwórkę. Ogólnie jako zespół zagrałyśmy, moim zdaniem, super siatkówkę, bo na boisku byłyśmy drużyną - podkreśliła Joanna Kapturska.

Przypomnijmy, że zespół KSZO Ostrowiec po spadku z Ligi Siatkówki Kobie zupełnie zmienił oblicze. Z poprzedniego sezonu została tylko jedna zawodniczka: libero Olga Pawliukowskaja. Pozostałe trzynaście jest nowych i nigdy ze sobą nie grały. Nowy jest również sztab szkoleniowy z młodym 29-letnim Łukaszem Marciniakiem na czele.

W najbliższy weekend odbędzie się towarzyski turniej z udziałem czterech drużyn w Ostrowcu połączony z prezentacją zespołu. Natomiast inauguracyjna kolejka pierwszoligowego sezonu rozegrana zostanie w ostatni weekend września. Siatkarki KSZO 2 zmierzą się we własnej hali z SMS PZPS Szczyrk.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution