101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Jak doszło do tragicznego potrącenia w miejscowości Cierno-Żabieniec?

Data publikacji: 24.09.2019 17:11
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda , Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
23.09.2019 CiernoŻabieniec. Śmiertelne potrącenie mężczyzny

23.09.2019 Cierno-Żabieniec. Śmiertelne potrącenie mężczyzny
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Prokuratura Rejonowa w Jędrzejowie prowadzi postępowanie, które ma wyjaśnić przyczyny poniedziałkowego wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Cierno-Żabieniec. Jarosław Sarba z Prokuratury Okręgowej w Kielcach informuje, że w środę zostanie przeprowadzona sekcja zwłok mężczyzny, który zginął potrącony przez dwa samochody.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca peugeota potrącił pieszego znajdującego się na jezdni. Na mężczyznę najechał potem inny pojazd. Z informacji Radia Kielce wynika, że peugeota prowadził starosta jędrzejowski Paweł Faryna. Kierowcy obydwu aut byli trzeźwi. Po zdarzeniu starosta trafił do szpitala, w którym wciąż przebywa.

Kluczowe w sprawie będą opinie biegłych, m.in. z zakresu medycyny sądowej. Postępowanie prowadzone jest w sprawie, co oznacza, że nikt nie usłyszał zarzutów.

Zarząd Powiatu Jędrzejowskiego wydał dziś oświadczenie, w którym przekazał wyrazy współczucia rodzinie ofiary wypadku. Deklaruje również wszelką możliwą pomoc dla bliskich wszystkich uczestników wypadku. Wicestarosta Maria Barańska informuje jednocześnie, że w czasie nieobecności starosty, jego obowiązki będą pełnili pozostali członkowie zarządu.

Tagi do tego wpisu
Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Wiadomości
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution