101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Poseł Cieślak rozmawiał z wyborcami na targu w Busku

Data publikacji: 05.10.2019 11:52
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
05.10.2019. BuskoZdrój. Poseł Michał Cieślak zachęcał na placu targowym do aktywnego udziału w głosowaniu

05.10.2019. Busko-Zdrój. Poseł Michał Cieślak zachęcał na placu targowym do aktywnego udziału w głosowaniu
Fot. Michał Kita / Radio Kielce

Poseł Michał Cieślak zachęcał na placu targowym w Busku-Zdroju do aktywnego udziału w głosowaniu. Jak mówił, rozmowy z wyborcami w takich miejscach to także doskonała okazja, by zdać raport ze swojej działalności parlamentarnej i rozmawiać o planach na przyszłość.

- Na takich spotkaniach utwierdzamy się w przekonaniu, że kierunek, który obraliśmy w tej kadencji, jest dobry. Ponadto możemy wysłuchać propozycji i wskazówek mieszkańców, na temat tego, co możemy jeszcze zrobić w przyszłości. Wsłuchiwanie się w oczekiwania Polaków pozwala zastanowić się nad tym, w jaki sposób kształtować przyszłą kadencję Sejmu - zaznacza.

Parlamentarzysta przypomniał, że plany Prawa i Sprawiedliwości na kolejne cztery lata, stoją pod znakiem wielkich projektów inwestycyjnych gwarantujących rozwój gospodarczy kraju przy równoczesnym zachowaniu zbilansowanego budżetu państwa.

- Pierwszy raz w powojennej historii Polski będziemy mieć zbilansowany budżet. Oznacza to, że wydatki będą równe przychodom. Deficyt będzie zerowy. Polska nie będzie musiała zaciągać kredytów, aby realizować swoje plany. Tej dyscypliny finansowej będziemy bardzo pilnować - dodaje poseł.

Michał Cieślak podkreśla, że równie ważnymi aspektami programu Prawa i Sprawiedliwości są kwestie związane z rolnictwem, między innymi wyrównanie do średniej europejskiej dopłat bezpośrednich do hektara dla polskich rolników. Parlamentarzysta zapowiada, że do końca kampanii wyborczej odwiedzi wszystkie gminy województwa świętokrzyskiego.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution