101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Wyborcza sensacja! Liroy popiera Chruszcza [OGLĄDAJ]

Data publikacji: 08.10.2019 11:48
Autor: Radosław Podsiadły , Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Sylwester Chruszcz poseł Prawa i Sprawiedliwości

Sylwester Chruszcz, poseł Prawa i Sprawiedliwości
Fot. Radio Kielce

Sensacja wyborcza w regionie świętokrzyskim! Jeden z kandydatów do Sejmu, poseł Piotr Liroy - Marzec, lider komitetu Skuteczni poparł w wyborach posła Sylwestra Chruszcza, z konkurencyjnej listy Prawa i Sprawiedliwości.

Na facebookowym fanpage'u Sylwestra Chruszcza odbyła się transmisja live, podczas której Piotr Liroy-Marzec wyraził poparcie dla posła Chruszcza w nadchodzących wyborach. Liroy mówi: "To jest człowiek, na którego powinniście w Świętokrzyskiem głosować. Takich ludzi potrzeba!". Poseł Piotr Liroy-Marzec podkreśla, że zdecydował się poprzeć Sylwestra Chruszcza, m. in. ze względu na skuteczność jego działań w parlamencie.

- Doceniam to co robi, między innymi z uwagi na kwestie i działania związane z wprowadzeniem polskich nazw miejscowości na znakach drogowych. W swojej działalności poselskiej wielokrotnie wykazał się sprawnością i skutecznością w działaniu. Wielokrotnie podkreślałem, że będę wspierał różnych posłów, którzy według mnie są wartościowi, a nie całe ugrupowania, ponieważ ani PiS, ani PO oraz pozostałe partie głównego nurtu to nie moja bajka - wyjaśnia Liroy.

Poseł Sylwester Chruszcz w rozmowie z Radiem Kielce stwierdził, że poparcie Piotra Liroya-Marca przed wyborami parlamentarnymi cieszy go szczególnie.  

- Jeśli taki człowiek mnie popiera, to dla mnie zaszczyt i duże zobowiązanie. Razem z Piotrem wypracowaliśmy wiele wartościowych projektów, uważam go za bardzo merytorycznego i sprawnego posła. Tworzyliśmy tandem parlamentarzystów, którzy mieli ambicje zrobić coś więcej w tej kadencji. Mam nadzieję, że w kolejnej zrobimy wiele dla naszego województwa - dodaje.

Liroy w nagraniu z Sylwestrem Chruszczem wspomina o jego pracy na rzecz infrastruktury i o zmianach na znakach drogowych w Polsce, o które zabiegał kandydat Prawa i Sprawiedliwości. Poseł Sylwester Chruszcz jest kandydatem na posła z list PiS w Świętokrzyskiem.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution