101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Anna Krupka: rząd spełnił wszystkie obietnice [OGLĄDAJ]

Data publikacji: 11.10.2019 14:35 / Data aktualizacji: 11.10.2019 17:01
Autor: Michał Kita / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
11.10.2019 Kielce. Konferencja wiceminister Anny Krupki

11.10.2019 Kielce. Konferencja wiceminister Anny Krupki
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

- 13 października to ważny dzień dla Polski. Wówczas zadecydujemy o tym, czy nasze państwo i rząd będzie nadal realizował programy, w których centrum jest człowiek - mówiła podczas piątkowej konferencji prasowej w Kielcach, Anna Krupka wiceminister sportu i turystyki.

Świętokrzyska parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości podczas spotkania z dziennikarzami, zachęcała mieszkańców do aktywnego udziału w głosowaniu. Jak stwierdziła, rząd PiS w ciągu ostatnich czterech lat spełnił wszystkie najważniejsze obietnice.  

- Dziś także mamy dobre plany, na kolejną kadencję, ale to mieszkańcy w najbliższą niedzielę zadecydują, czy będziemy mogli je realizować. Wyborcy zadecydują także o tym, czy Polska nadal będzie mocno wspierała rodzinę, m. in. poprzez program 500 plus i wyprawka 300 plus. W końcu wyborcy podejmą decyzję o tym, czy seniorzy będą otrzymywać 13 i 14 emeryturę, a także czy będą mogli cieszyć się bezpłatnymi lekami - mówiła Anna Krupka.

Wiceminister sportu i turystyki zaznaczała, że najważniejszą cechą rządu Prawa i Sprawiedliwości, jest solidarność, ponieważ w centrum programu ugrupowania jest człowiek niezależne od tego, czy mieszka na wsi czy w dużej metropolii.

Obecny na konferencji prasowej senator Krzysztof Słoń, zauważył, że Prawo i Sprawiedliwość w kończącej się kampanii przedstawiło Polakom nową wiarygodną ofertę na pierwsze sto dni nowej kadencji. Parlamentarzysta podziękował także wiceminister sportu i turystyki za liczne zasługi na rzecz regionu świętokrzyskiego.

- Nie wystarczy się na tej ziemi urodzić, tak jak to niektórzy tym się chwalą, a później mają problem z ustaleniem, czy Kielce to miasto wojewódzkie, i czy  bliżej mu do stu, czy dwustu tysięcy mieszkańców. Trzeba w tę ziemię wrosnąć, tak jak pokazała to Anna Krupka. Dziękuje za wszystkie indywidualne inicjatywy podejmowane przez cztery lata, a także te, które jako zgrana drużyna parlamentarzystów PiS mogliśmy skutecznie przeprowadzić dla dobra regionu świętokrzyskiego - wyjaśniał.  

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości podziękowali za aktywny udział, sympatyków a także mieszkańców województwa świętokrzyskiego, którzy wspierali kampanię ugrupowania w regionie.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution