101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Wybory do Sejmu. Kto zdobył najwięcej głosów?

Data publikacji: 14.10.2019 15:32
Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
09.10.2019. Kielce. Konwencja PiS. Od lewej poseł Michał Cieślak Zbigniew Ziobro  minister sprawiedliwości i poseł Krzysztof Lipiec

09.10.2019. Kielce. Konwencja PiS. Od lewej: poseł Michał Cieślak, Zbigniew Ziobro - minister sprawiedliwości i poseł Krzysztof Lipiec
Fot. Jarosław Kubalski / Radio Kielce

Prawo i Sprawiedliwość zdecydowanym zwycięzcą wyborów parlamentarnych w województwie świętokrzyskim. Partia Jarosława Kaczyńskiego zdobyła 55,18 proc. głosów w regionie świętokrzyskim. A kto zdobył najwięcej głosów w Świętokrzyskiem?

ZIOBRO Zbigniew Tadeusz PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 115 903
KRUPKA Anna Maria PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 69 946
SIENKIEWICZ Bartłomiej Henryk KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 35 009
SZEJNA Andrzej Jan SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 24 337
BOSAK Krzysztof KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 22 158
WOJTYSZEK Agata Katarzyna PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 18 333
OKŁA-DREWNOWICZ Marzena KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 15 532
LIPIEC Krzysztof Bogdan PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 14 544
SIEKIERSKI Czesław Adam POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 12 745
CIEŚLAK Michał PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 12 310
CYRAŃSKI Adam Zbigniew KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 9 864
JARUBAS Krystian Stefan POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 8 712
TARCZYŃSKI Dominik PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 8 186
KRYJ Andrzej Michał PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 690
LIROY-MARZEC Piotr Krzysztof SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 7 393
DORYWALSKI Bartłomiej PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 7 386
WAWRZYK Piotr Sylwester PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 6 750
WOJDA Agata Ewa KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 6 600
GIERADA Artur Daniel KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 6 488
PIECHNA-WIĘCKIEWICZ Paulina Krystyna SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 6 191
WIELGUS Iwona SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 5 908
KWITEK Marek PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 5 453
MATEREK Jerzy Zbigniew KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 5 274
GOSEK Mariusz Marek PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 621
CHŁODNICKI Marcin SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 4 360
KONIUSZ Zbigniew Adam PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 297
BURAS Agnieszka Dorota PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 4 110
PUCHROWICZ Tomasz Andrzej PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 830
ZUBA Maria PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 607
LATOSIŃSKI Bogdan Jan PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 535
JALOWSKA Małgorzata Barbara PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 3 347
WAWRZYŁA Leszek Jarosław POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 335
SWAJDA Andrzej POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 3 281
GAJDA Jan SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3 096
PIETRUSZKA Aron Adrian SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 3 013
GAŁUSZKA Grzegorz Andrzej POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 994
PIETRZCZYK Lucjan Marek KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 2 874
TYJAS Jolanta Dorota POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 820
PIEC Grzegorz PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 788
BIELECKI Krzysztof PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 488
ORZEŁ Bartłomiej Piotr PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 2 427
KOTOWSKI Kazimierz Jerzy POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 400
SKOTNICKI Michał Tomasz POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 2 078
STRZAŁA Marek PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 955
BIEŃ Ewelina Janina POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 930
KONARSKI Artur Marian PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 903
BARAŃSKA Stanisława Danuta POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 832
BRAUN Michał Jerzy KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1 692
GĄGOROWSKI Sławomir Sylwester KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1 675
APEL Piotr Daniel POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 646
FUCIA Mirosław Stanisław POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 618
CICHOCKI Michał Ryszard KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1 492
ŚWIERCZYŃSKI Łukasz POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 483
ŻOŁĄDEK Piotr Bogusław POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 481
GRABOWSKI Józef SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1 347
STĘPIEŃ-ZAJĄC Dorota Ewa PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 272
KUŚ Agnieszka PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 270
IWAN Mateusz Kamil KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 1 248
IWAŃSKA-BĘBEN Patrycja Anna PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 151
ŻYŁA Jerzy Zbigniew POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 1 149
KMITA Maciej Robert KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 1 113
LISIAK Alicja Małgorzata SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 1 108
PRZYBYSZEWSKI Hubert Wacław PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 1 053
WILCZYŃSKI Łukasz Sylwester KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 1 003
SKUZA Stanisław KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 969
SŁONIEWSKA Monika PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 937
KRĘPA Danuta Barbara PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 925
ZIELEŃ Magdalena Anna PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 919
HANDZE Edyta Anna KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 821
BĘTKOWSKA Sylwia Joanna POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 812
NOWACZKIEWICZ Sebastian Stanisław POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 788
PRZYGODZKA Urszula PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 738
MADERAK Łukasz KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 732
MILCZUSZEK Damian Rafał KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 722
LISOWSKA Anna Dorota SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 701
MARWICKI Krzysztof Sebastian POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 662
ZOCH Andrzej Franciszek KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 641
SZCZĘSNA Aneta Karolina KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 632
KASPERKIEWICZ Piotr SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 623
SOKOLNICKI Michał KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 623
ORANIEC Roksana Adrianna KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 620
GRUSZKA Dorota Joanna KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 615
KARPIŃSKI Stanisław Adam SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 598
BRYK Józef KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 586
JEDYNAK Monika KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 572
KLAMCZYŃSKI Jan Tadeusz SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 568
KRUPA Jacek Jakub SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 543
GABRYŚ Anna POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 534
BILSKI Juliusz KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 526
KUROWSKI Dawid Stefan KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 520
JUREK Robert SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 512
RUSIN Kinga Barbara KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 472
ŁATA Eugeniusz Wacław KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 466
MYSZKA Jan Jerzy POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 463
PAJĄK Krzysztof KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 459
GOLIK Anna Zofia POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 455
KOPACZ Artur KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 452
KOMAR Iga SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 451
ŻEBROWSKI Adam POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 419
CHRUSZCZ Sylwester Arkadiusz PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 414
BUSZEWICZ Izabela Krystyna KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 414
DZIAREK Mirosław KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 411
ŚLIWA Mateusz Krzysztof KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 400
DŁUGOSZ Bogusława SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 396
CHYLA Arkadiusz SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 395
SZULC Aleksandra Aniela POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 390
PIASECKA - LEYDO Mariola Nina KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 370
ŚLUSARCZYK Maksymilian Krzysztof PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 367
KASZA Krzysztof Wiesław KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 355
ŁUKAWSKA Dorota Marzena KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 346
JELONEK Arkadiusz Cezary KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 346
MICHNOWSKA-MAŁEK Katarzyna Magdalena POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 333
KLIŚ Karol Paweł POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 330
KARLIŃSKI Mateusz Mikołaj POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 316
KOZA Paulina KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 309
ARENDARSKI Krzysztof Wojciech SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 296
BURZAWA Piotr Władysław KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 294
BIELUŃ Adrian Aleksander SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 293
SIOJA Anna Czesława KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 290
BODO Robert POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 289
MAŁKIEWICZ Marceli Seweryn KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 282
ŚWISTAK Łukasz KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 277
KOWALCZYK-KWIECIEŃ Irena Krystyna SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 276
DŁUGOSZ Przemysław Jan KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 276
BUGAJSKI Andrzej KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 273
KAŹMIERCZAK Emilia Kinga KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 271
WIECZOREK Katarzyna Mariola KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 265
SYMELA Kinga Paula KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 261
KOSECKA Halina SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 256
DOMAGAŁA Aleksander Józef KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 248
DZIOPA Teresa KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 243
DAJCZER Jakub KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 243
DUDEK Artur Maciej KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 241
PAWŁOWSKA Agata Dominika SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 232
ZDONEK Krystyna Grażyna POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 224
OSPARA Łukasz Szczepan KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 221
GARBUZIK Paweł POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 218
MNOYAN Avetis KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 207
KRUK Zofia Teresa POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 201
WOCH Marcin Grzegorz KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 194
TKACZ Sebastian Piotr KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 186
BRZESZCZ Joanna Halina POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 185
KLESYK Maciej Stanisław KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 184
DZIEWANOWSKA Anna Maria KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 182
JAROSZEK Zofia Teresa KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 174
KRZYSTANEK Norbert KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 167
MARENIN Mirosława Zofia SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 167
SIKORA Jakub Dawid KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 167
PAWLIK Danuta Aniela POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 166
WILCZYŃSKA Dominika Maria KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 162
BOROWIECKA Beata Monika SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 161
KOPER Ewa Zofia SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 161
ZIMNICKA Marlena SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 155
ŁOSIN Dariusz SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 154
BATOR Dawid Zdzisław KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 150
KOZIEŁ Maria Izabela KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 150
GŁODEK Monika Wioletta KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 147
SIKORA Hubert Adam KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 145
TARAPACZ Anna Ewa SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 140
JAŁOCHA Anna Helena KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 140
GORZELAK Monika Edyta KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 140
PUSTUŁ Gabriela Karolina KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 139
ZAPART Danuta Ewa KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 137
TYRAŁA Krzysztof Jerzy KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 132
JARKIEWICZ Robert Paweł KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 130
JAROSZEWSKI Paweł Łukasz SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 129
FLORCZYK Justyna KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 128
TOMCZYK Dorota Maria KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 127
GERMAN-SZCZUKIEWICZ Katarzyna Monika KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI 126
FORMA Paulina Krystyna KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 121
WALO Marek Jerzy SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 120
SĘDEK Żaneta Iwona KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 110
KLIMEK Adam Karol KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 108
ADAMCZYK Magdalena Karolina KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 102
KRZEMIŃSKI Maciej Mateusz KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 100
WAWRZEŃCZYK Agata KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 98
MOLENDA Marcin Lech SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 95
CZAJ Dominik Stanisław KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 94
FILIKS Antoni KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 93
OSMAN Monika Maria KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 91
KOŚCIELNIAK Ireneusz Jan KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 83
KOWALSKA Dorota Maria KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 83
OBIEDZIŃSKI Mikołaj Jan KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 77
ZIELIŃSKI Grzegorz SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 75
MENTEL-WALKIEWICZ Anna Marta SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 72
SOJKA-GŁUSZAK Dobrosława Hanna SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ 69
LEŻAŃSKA Barbara Walentyna KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ 68
LIS Tomasz Grzegorz SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 67
DROGOSZ Bartłomiej Piotr KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 67
SAGAN Stanisław Grzegorz KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 65
SIKORA Marlena Magdalena KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 64
OLEJARCZYK Irena KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 58
PAWLIK-KIRKIEWICZ Magdalena Kinga KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 58
KUROWSKI Hubert Marcin KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 56
LECH Sławomir Krystian SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 55
DEEP Magdalena Maria SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 53
MACHNICKA-ZIELIŃSKA Ewa Justyna SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 46
KUMEK Karol Paweł KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 43
PIOTROWSKI Michał Franciszek SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 42
SITKOWSKI Piotr Maksymilian SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 42
POŁANECKI Paweł Mieczysław SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 41
KRYSTOWSKA Anna SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 37
TARKA Tomasz Piotr KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY 36
BOŻEK Karol Jerzy SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 34
BOŻEK Aleksandra Sylwia SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 34
GŁODKOWSKA Katarzyna Edyta SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 31
BUKŁAT Magdalena Anna SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 30
BUKŁAT Łukasz Roman SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 25
PAWLIKOWSKA-WIJAS Ewelina Edyta SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 23
PĘCAK Monika Agnieszka SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA 21

WYNIKI WYBORÓW 2019 DO SEJMUFot. Radio Kielce

 

WYNIKI WYBORÓW 2019 DO SENATUFot. Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution