101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Puchar Polski szczypiornistów - SMS kontra KSSPR

Data publikacji: 05.11.2019 17:41
Autor: Maciej Makuła / Kategoria: Sport
Komentarze
12.10.2019 Kielce. Mecz SMS ZPRP I Kielce  KPR Legionowo

12.10.2019 Kielce. Mecz SMS ZPRP I Kielce - KPR Legionowo
Fot. Kamil Król / Radio Kielce

W środę o godzinie 17.00 SMS ZPRP Kielce w półfinale Pucharu Polski piłkarzy ręcznych na szczeblu okręgu podejmowała będzie we własnej hali KSSPR Końskie. Konecczanie występujący na parkietach pierwszoligowych zajmują w rozgrywkach piąte miejsce. Zespół młodzieży kieleckiego SMS w tym spotkaniu wystąpi w składzie złożonym z uczniów drugiej i trzeciej klasy, którzy grają w drugiej i pierwszej lidze.

- To będzie trudny mecz, bo zespół KSSPR to znana marka nie tylko w województwie świętokrzyskim - powiedział trener SMS Rafał Bernacki.

- Dla mojej młodej ekipy to kolejny krok w karierze. Podkreślę to, że duży nacisk kładziemy na to, aby każdy z chłopców mógł zagrać w równym wymiarze czasowym. Oczywiście wynik sportowy jest również ważny, ale myślę, że przyjdzie on już w niedługim czasie - dodał szkoleniowiec kieleckiej młodzieży.

- Chociaż chłopcy z SMS to młodzi ludzie zaczynający karierę, to czujemy przed nimi duży respekt. Wiemy, że stać ich na dobrą grę i mam nadzieję, że oba zespoły zagrają na dobrym poziomie - powiedział trener popularnych „Koni” Robert Napierała.

- Na pewno więcej minut dam zawodnikom, którzy w lidze grają mniej, bo oni też muszą się ogrywać - dodał Robert Napierała.

Mecz półfinału Pucharu Polski SMS ZPRP Kielce - KSSPR Końskie rozegrany zostanie w hali przy ulicy Jagiellońskiej w środę o godzinie 17.00. Na zwycięzcę tego pojedynku czeka już w finale KSZO Odlewnia Ostrowiec, który pokonał AZS UJK Kielce 35:18. Zwycięzca finału awansuje do rozgrywek centralnych Pucharu Polski piłkarzy ręcznych.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution