101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Politycy na luzie tuż przed rozpoczęciem nowej kadencji

Data publikacji: 09.11.2019 15:16
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
09.11.2019. Ostrowiec Świętokrzyski. Ostrowiec. Piknik senatorski. Na zdjęciu od lewej Krzysztof Lipiec  szef świętokrzyskich struktur PiS i Jarosław Rusiecki  senator PiS

09.11.2019. Ostrowiec Świętokrzyski. Ostrowiec. Piknik senatorski. Na zdjęciu (od lewej): Krzysztof Lipiec - szef świętokrzyskich struktur PiS i Jarosław Rusiecki - senator PiS
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Na ostrowieckim Gutwinie senator Jarosław Rusiecki zorganizował dla sympatyków i działaczy Prawa i Sprawiedliwości piknik senatorski. Nie zabrakło parlamentarzystów, działaczy, ale pojawili się także dowódcy wojskowych jednostek z Kielc i Sandomierza oraz znajomi z całego okręgu wyborczego.

Senator Jarosław Rusiecki podziękował za wsparcie w kampanii wyborczej.

- Taka nasza wspólna radość. To ostatni moment przed podjęciem nowych wyzwań w nadchodzącej kadencji - mówi senator.

Szef świętokrzyskich struktur PiS-u Krzysztof Lipiec podkreśla, że luźne spotkanie polityków to już tradycja, która dodatkowo integruje działaczy.

- Pokazujemy, że jest w nas siła i energia przed wyborami prezydenckimi. Ta wspólnota jest w stanie stanąć na wysokości zadania - twierdzi Krzysztof Lipiec.

Politycy mieli także okazję odetchnąć przed rozpoczynającą się 12 listopada nową kadencją Sejmu i Senatu. Poseł Marek Kwitek mówi, że przy okazji takich spotkań można wymienić spostrzeżenia.

- Zeszło z nas już powietrze z kampanii wyborczej tej bezpośredniej i możemy dojść do pewnych wniosków. A spotykamy się w tym gronie, w którym dzielnie walczyliśmy o wyniki - mówi Marek Kwitek.

Wiceminister spraw zagranicznych Piotr Wawrzyk uważa, że tego typu spotkania we własnym gronie to doskonała okazja, aby podzielić się spostrzeżeniami.

- Możemy powymieniać poglądy, ustalić co dalej robić. Wiadomo, że teraz ważna będzie kampania prezydencka. Nie wiadomo, kiedy będziemy mogli spotkać się tak na luzie - mówi Piotr Wawrzyk.

W niedzielę o godzinie 10:30 w kolegiacie św. Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się msza święta w intencji pracy parlamentarnej Jarosława Rusieckiego.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution