101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Elektrownia Połaniec nie zapomniała o swoich seniorach

Data publikacji: 16.11.2019 17:27
Autor: Grażyna Szlęzak-Wójcik / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
15.11.2019 Połaniec. Forum Seniora w Elektrowni Połaniec. Przemawia Andrzej Wicik  członek zarządu Enei Połaniec

15.11.2019 Połaniec. Forum Seniora w Elektrowni Połaniec. Przemawia: Andrzej Wicik - członek zarządu Enei Połaniec
Fot. Enea Połaniec

Ponad 200 osób wzięło udział w Forum Seniora zorganizowanym przez Eneę Połaniec. Program spotkania był bogaty. Złożyły się na niego rozmowy o zdrowiu, bezpieczeństwie oraz nowych technologiach, a także pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i choreoterapia tańcem. W wydarzeniu wzięli udział byli pracownicy Elektrowni Połaniec oraz członkowie klubów senioralnych MEGAWAT, Przyjaciele, Radość Życia.

- Tegoroczne Forum Seniora jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ obchodzimy jubileusz 40-lecia Elektrowni Połaniec. To spotkanie jest okazją do porozmawiania z ludźmi, którzy są częścią historii naszej Elektrowni, znają ją od lat i wiele zmian z nią przeszli - powiedział Andrzej Wicik, członek zarządu Enei Połaniec.

Do udziału w spotkaniu zaproszono grono specjalistów, którzy opowiedzieli m.in. o tym, jak nie dać się oszukać nieuczciwym sprzedawcom, oszustom „na wnuczka”, na co zwracać uwagę przy podpisywaniu umów. Omówiono również zagrożenia związane z tlenkiem węgla, jakie występują w okresie grzewczym. Wolontariusze Enei opowiedzieli głównie o czadzie oraz o tym, jak się przed nim zabezpieczyć. Przeprowadzili również pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, zachęcając seniorów do aktywnego uczestnictwa w tej praktycznej części wykładów.

Całość zakończył występ artystyczny profesjonalnej pary tańca towarzyskiego.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution