101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Rusiecki: chcę współpracować ze wszystkimi

Data publikacji: 18.11.2019 12:30
Autor: Emilia Sitarska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Na zdjęciu Jarosław Rusiecki

Na zdjęciu: Jarosław Rusiecki
Fot. Emilia Sitarska / Radio Kielce

Współpracę ze wszystkimi mediami oraz samorządami zadeklarował senator Jarosław Rusiecki podczas pierwszej konferencji prasowej w nowej kadencji parlamentu.

Jak mówi senator, atmosfera panująca na początku nowej kadencji daje nadzieję na merytoryczną pracę. - Patrzę na to z dozą optymizmu, ale i racjonalności. Czas pokaże, czy nasi konkurenci chcą zerwać z byciem totalną opozycją – mówi Jarosław Rusiecki.

Senator obawia się, że być może dobra atmosfera, to próba ocieplenia wizerunku przed przyszłorocznymi wyborami prezydenckimi. Parlamentarzysta przypomina, że przy 98 głosach „za” został po raz kolejny wybrany na przewodniczącego senackiej komisji obrony narodowej.

– To praca na rzecz bezpieczeństwa naszych rodaków oraz budowania siły i znaczenia polskich sił zbrojnych. Ważne są gospodarcze działania, zmierzające do rozwoju przemysłu zbrojeniowego – wyjaśnia senator.

Senator Jarosław Rusiecki pracować będzie także w drugiej komisji ds. emigracji i łączności z Polakami mieszkającymi za granicą.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution