101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Pijany kierowca z całą listą zarzutów

Data publikacji: 28.11.2019 13:47
Autor: Radosław Podsiadły / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze

 
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Zakaz prowadzenia pojazdów, a w dodatku ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu zatrzymanego do kontroli przez skarżyskich policjantów. Jego dalsze poczynania przyniosą mu zapewne jeszcze większe kłopoty.

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w okolicy sklepu znajdującego się w powiecie skarżyskim doszło do niepokojącego zdarzenia. 70-letni mężczyzna miał być wleczony za osobowym autem. 

Mundurowi, którzy dotarli na miejsce zastali pokrzywdzonego, który zrelacjonował, że do sklepu wszedł mężczyzna i bez skrupułów zabrał butelkę alkoholu, a następnie nie płacąc wsiadł do auta, którym przyjechał na miejsce. Właściciel sklepu postanowił udaremnić pijanemu mężczyźnie ucieczkę i zdeterminowany wybiegł za nim, kiedy obaj „siłowali się” przy kierownicy młodszy z nich ruszył pociągając za sobą 70-latka.

Po kilkudziesięciu metrach starszy z mężczyzn upadł na ulicę. Na szczęście nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Policjanci zatrzymali sprawcę.

Zatrzymany trzeźwieje w celi, a jego sprawą zajmie się sąd.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution