101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Mikołaj i Śnieżynka jędrzejowskim Rynku

Data publikacji: 06.12.2019 16:42
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
06.12.2019 Jędrzejów. Wizyta Mikołaja i Śnieżynki. Na zdjęciu Andrzej Maludziński w stroju Mikołaja Joanna Marcinkowska w stroju Śnieżynki burmistrz Marcin Piszczek drugi z prawej i Robert Kruk  przewodniczący rady miasta pierwszy z prawej

06.12.2019 Jędrzejów. Wizyta Mikołaja i Śnieżynki. Na zdjęciu: Andrzej Maludziński (w stroju Mikołaja), Joanna Marcinkowska (w stroju Śnieżynki), burmistrz Marcin Piszczek (drugi z prawej) i Robert Kruk - przewodniczący rady miasta (pierwszy z prawej)
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Zgodnie z tradycją również na jędrzejowskim Rynku pojawił się Mikołaj i Śnieżynka. A wszystko za sprawą pracowników jędrzejowskiego magistratu z burmistrzem Marcinem Piszczkiem oraz z przewodniczącym rady miasta, Robertem Krukiem. Rozdawali oni mieszkańcom czekoladowe cukierki.

Słodkości wywołały uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Jak mówili, to piękny prezent urzędników dla mieszkańców miasta.

Już nie po raz pierwszy w rolę Mikołaja wcielił się pan Andrzej, pracownik Wydziału Zagospodarowania Przestrzennego jędrzejowskiego ratusza, natomiast Śnieżynką po raz drugi była pani Joanna z Wydziału Inwestycji. Jak mówili, dla nich to wyjątkowy dzień, ponieważ sprawiają radość, a to jest bezcenny widok.

- Każdy lubi otrzymywać prezenty, lubi Mikołaja oraz Śnieżynkę, dlatego mamy bardzo ważne zadanie - mówili.

Jak zaznaczyli Marcin Piszczek oraz Robert Kruk, to już wieloletnia tradycja, dlatego również w tym roku nie mogło ich zabraknąć. Jak dodali, dobrze wiedzą, ile radości sprawia robienie czegoś dobrego dla innych.

- To wyjątkowy również dla nas dzień - podkreślali. 

Paczki z prezentami otrzymali też mali pacjenci jędrzejowskiego szpitala.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution