101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Wiceminister pod wrażeniem rozwijającego się Piekoszowa

Data publikacji: 21.12.2019 19:19
Autor: Kamil Król / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
21.12.2019. Piekoszów. Spotkanie wigilijne w Piekoszowie. Na zdjęciu od lewej Zbigniew Piątek  wójt gminy Piekoszów i Piotr Wawrzyk  wiceminister spraw zagranicznych

21.12.2019. Piekoszów. Spotkanie wigilijne w Piekoszowie. Na zdjęciu (od lewej): Zbigniew Piątek - wójt gminy Piekoszów i Piotr Wawrzyk - wiceminister spraw zagranicznych
Fot. Wiktor Taszłow / Radio Kielce

W Piekoszowie odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez wójta gminy Zbigniewa Piątka. W tej wyjątkowej uroczystości wzięli udział miejscowi samorządowcy, radni sejmiku województwa świętokrzyskiego, przedstawiciele starostwa, lokalnych instytucji oraz biznesu.

Gościem specjalnym był wiceminister spraw zagranicznych, poseł PiS Piotr Wawrzyk. Zdaniem parlamentarzysty, gmina Piekoszów cały czas się rozwija, a stojący na jej czele wójt Zbigniew Piątek jest jednym z najlepszych samorządowców w regionie.

- To jest szczególna gmina i szczególny wójt, który w tym krótkim czasie zrobił o wiele więcej, niż wszyscy jego poprzednicy razem wzięci. Ma pomysły, umie je zrealizować, przeforsować i przede wszystkim zdobyć pieniądze - podkreślał wiceminister Wawrzyk.

Gospodarz spotkania, wójt Piekoszowa Zbigniew Piątek cieszy się, że na jego zaproszenie do wspólnego spotkania wigilijnego odpowiedziało tak wiele osób.

- To dla mnie wielki zaszczyt gościć ludzi, którzy ze mną współpracują i przyczyniają się do rozwoju tej gminy - stwierdził.

Elżbieta Śreniawska, radna sejmiku i prezes kieleckiego MPK jest pod wrażeniem rozwoju gminy.

- Zazdroszczę wójtowi i mieszkańcom rozwoju gminy, bo trudno nie zauważyć, co tu przez ostatnie lata się wydarzyło. Ta determinacja doprowadziła do tego, że ta gmina tętni życiem. Tej wytrwałości życzę wszystkim w nowym roku - mówiła Elżbieta Śreniawska.

Spotkanie wigilijne w Piekoszowie zostało zorganizowane po raz szósty.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution