101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Kolizja z udziałem nieoznakowanego radiowozu

Data publikacji: 09.01.2020 17:19
Autor: Monika Miller / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze

 
Fot. Piotr Kwaśniewski / Radio Kielce

Policjantka z nieoznakowanego radiowozu została przewieziona do szpitala po kolizji, do której doszło dziś przed godziną 13.00 na trasie między miejscowościami Cierno-Żabieniec i Zdanowice.

Sierżant sztabowy Michał Kwieciński z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie informuje, że do zdarzenia doszło w trakcie wyprzedzania innego pojazdu przez radiowóz marki bmw.

Drogą jechały samochody: volkswagen, dostawczy renault i radiowóz. W pewnym momencie policyjny pojazd rozpoczął wyprzedzanie i wtedy został uderzony przez vana, który również rozpoczął wyprzedzanie pierwszego samochodu. - Ustalono, że sprawcą zdarzenia jest kierowca dostawczego pojazdu - dodaje.

Do szpitala została zabrana policjantka. Po badaniach została wypisana do domu. Jej zdrowiu nic nie zagraża. Przypomnijmy, na początku stycznia w Kielcach doszło do innego wypadku z udziałem nieoznakowanego radiowozu marki BMW. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi jadąc za nieoznakowanym policyjnym bmw, najechał na tył tego samochodu. Siła zderzenia była na tyle duża, że radiowóz został przesunięty do przodu, tak, że uderzył w pojazd stojący przed nim. Wówczas do szpitala zabrani zostali pasażerka audi oraz dwóch policjantów.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution