101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Oszuści żerują na chorobie Hani Terleckiej

Data publikacji: 24.01.2020 15:37
Autor: Iwona Murawska / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
Hania Terlecka

Hania Terlecka
Fot. www.siepomaga.pl/walka-hani

Nieuczciwe osoby żerują na chorobie 18-miesięcznej Hani Terleckiej z Kielc. Całą sytuację opisano na stronie „Licytacje dla Hani Terleckiej”.

Jak czytamy na portalu, pojawiła się osoba lub osoby, które licytując kilka przedmiotów dobijały do jednej stawki, 550 złotych i wysyłały jedno i to samo potwierdzenie na kilka przedmiotów.

Osoby, które nadzorują licytacje przypominają, że w przelewach zawsze musi być podane imię, nazwisko, kwota oraz informacja za jaką licytację dana osoba zapłaciła.

Jednocześnie organizatorzy zbiórki apelują, by nie wysyłać żadnych przedmiotów, jeżeli nie ma się pewności, że osoba która je wylicytowała zapłaciła za nie.

Kochani, z przykrością musimy poinformować, że na naszej grupie nie wszyscy grają fair. Pojawiła się osoba lub osoby, które, licytując kilka przedmiotów dobijały do jednej stawki - 550 złotych - i wysyłały jedno i to samo potwierdzenie. Kochani prosimy Was o to, aby weryfikować przelewy. Zawsze musi być w nich imię, nazwisko, kwota oraz informacja za jaką licytację płacimy! Jeśli ktoś z Państwa spotkał się z taka sytuacją prosimy o informację do administratorów grupy. Nie wysyłajcie żadnych przedmiotów dopóki nie macie pewności! -czytamy na stronie zbiórki.

 

Licytacje na rzecz Hani Terleckiej potrwają jeszcze tylko do jutra.

Podobne wiadomości
Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution