101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe

41 200 20 20 / 41 200 20 00

TELEFON INTERWENCYJNY

502 020 025

NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Biuro posłów opozycji otwarto w Jędrzejowie

Data publikacji: 09.02.2020 18:30
Autor: Ewa Pociejowska-Gawęda / Kategoria: Wiadomości z regionu
Komentarze
09.02.2020. Jędrzejów. Bartłomiej Sienkiewicz i Adam Cyrański otworzyli biuro poselskie w Jędrzejowie. Na zdjęciu od lewej Bartłomiej Sienkiewicz  poseł KO i Adam Cyrański  poseł KO

09.02.2020. Jędrzejów. Bartłomiej Sienkiewicz i Adam Cyrański otworzyli biuro poselskie w Jędrzejowie. Na zdjęciu (od lewej): Bartłomiej Sienkiewicz - poseł KO i Adam Cyrański - poseł KO
Fot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

W Jędrzejowie otwarte zostało biuro poselskie Bartłomieja Sienkiewicza oraz Adama Cyrańskiego. Znajduje się na ul. Przemysłowej 7 w budynku dawnej Spółdzielni Inwalidów.

- Zdecydowaliśmy się na biuro w Jędrzejowie, który dla posłów opozycji jest trudnym terenem - mówił podczas oficjalnego otwarcia poseł Bartłomiej Sienkiewicz.

Jednak - jak dodał - obowiązkiem posłów jest być tam, gdzie są ich wyborcy. To miejsce ma być pomocne w tworzeniu wspólnoty - powiedział Bartłomiej Sienkiewicz.

- Wszystko to, co prowadzi do tworzenia wspólnoty jest dobre, niezależnie od sporu politycznego, który coraz mocniej rozdziera naszą Ojczyznę. Dlatego biuro ma służyć wszystkim ludziom, którzy potrzebują spotkań i integracji. To miejsce jest dla mieszkańców Jędrzejowa - dodał parlamentarzysta.

Jak mówił natomiast poseł Adam Cyrański, biuro ma służyć ludziom dla których ważne są sprawy Polski. Dlatego to ma być miejsce, które będzie łączyło ludzi. Ponadto biuro ma być miejscem, gdzie rozwiązywane będą problemy tego regionu - podkreślał poseł Adam Cyrański.

W spotkaniu obok mieszkańców, wziął udział Artur Gierada, szef struktur PO regionu świętokrzyskiego. Jak powiedział, Jędrzejów to bardzo dobre miejsce na biuro poselskie, ponieważ to centrum południowej części naszego regionu. Jak dodał, wierzy w to, że zgodnie z założeniem miejsce to będzie tętniło życiem i wiele osób będzie chciało z niego skorzystać. Tym samym biuro wzbogaci mapę społeczną Jędrzejowa - dodał Gierada.

Biuro poselskie będzie czynne codziennie w godzinach wieczornych. Natomiast dyżury poselskie będą odbywały się raz w miesiącu w poniedziałki.

W powiecie jędrzejowskim działają jeszcze trzy biura poselskie: Anny Krupki i Michała Cieślaka z PiS oraz eurodeputowanego Adama Jarubasa z PSL.

09.02.2020. Jędrzejów. Bartłomiej Sienkiewicz i Adam Cyrański otworzyli biuro poselskie w JędrzejowieFot. Ewa Pociejowska-Gawęda / Radio Kielce

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution