101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online
Śniadanie w ogrodzie (aud. archiwalna)
Wróć do wszystkich audycji

"Śniadanie w ogrodzie” to wakacyjna propozycja Radia Kielce. Audycja o charakterze kulinarnym nadawana jest na żywo w każdą sobotę od 9:05 do 10:00. Znani i lubiani kucharze przygotowują smaczne śniadania „okraszone” informacjami o sposobach wykonywania potraw i wartościach odżywczych produktów. Nie brakuje historii i anegdot kulinarnych. Zaproszenie do udziału w audycji przyjęli między innymi Grzegorz Russak i Robert Sowa.

Program emitowany na żywo z ogrodu Radia Kielce przy ulicy Radiowej 4. W  specjalnie do tego celu  przygotowanym namiocie zbudowaliśmy kuchnię oraz duży stół przy, którym zasiadają nasi goście. W tej roli słuchacze Radia Kielce, którzy otrzymali zaproszenia będące nagrodami za udział w konkursach radiowych.

Program poprowadzi Magdalena Sitek.

 

W audycji wykorzystywane są produkty żywnościowe pochodzące od członków Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie. Dostawcą produktów jest Departament Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

 

Informacje o wszystkich członkach Sieci Dziedzictwo Kulinarne Świętokrzyskie znajdą Państwo pod linkiem:

https://www.swietokrzyskie.pro/urzedy/czlonkowie-sieci-dziedzictwo-kulinarne-swietokrzyskie-2/

Zadania związane z Siecią prowadzone są w Departamencie Rozwoju Obszarów Wiejskich i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

 
 
Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution