101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

JULIA PIETRUCHA – „Postcards from the Seaside” (Julia Pietrucha, 2018)

Mamy drugą płytę aktorki i wokalistki Julii Pietruchy. To muzyczna opowieść – delikatnym głosem – o mrocznych historiach. Album – jak mówiła w jednym z wywiadów zaraz po premierze (9.03) nie jest podsumowaniem jej życia, ale są to utwory, które krążyły wokół niej i które udało się uchwycić i zamknąć na płycie. Na „Poscards from the Seaside” nie brakuje folkowych melodii, ubarwionych elektronicznymi brzmieniami. Czy to jest kontynuacja i nawiązanie artystki do muzycznej podróży rozpoczętej płytą „Parsley”? Raczej nie, ale na pewno Julia Pietrucha znowu miło zaskoczyła.

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions