101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

Posłuchaj online
Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
Na Każdą Pogodę
Wróć do wszystkich audycji

 


W programie "Na każdą pogodę”, od poniedziałku do czwartku, codziennie inne, ważne tematy i codziennie inni, interesujący goście. W audycji dyskutujemy o rynku pracy, ekologii, gospodarce, bankowości, edukacji, zdrowiu, wolontariacie, przedstawiamy sprawy osób i samych niepełnosprawnych a także historie leśne.

Oprócz tego od poniedziałku do czwartku o godzinie 11.15 "Czas dla zdrowia", który prowadzą Magdalena Sitek i Iwona Murawska. W "Na każdą pogodę" nie zabraknie dobrej muzyki i konkursów z nagrodami. Zawsze można do nas napisać: pogoda@radio.kielce.pl i zadzwonić 41-200-20-20. Po godz. 9.25 zaprasza Paweł Solarz.

PŁYTA NA KAŻDĄ POGODĘ

Christmas – Various Artists – (Magic Records, 2017)

Bez względu, jakiej muzyki słuchamy i którzy artyści są naszymi idolami, to piosenki świąteczne nie mają takiego znaczenia. Sięgamy po nie z nieskrywaną radością i chętnie słuchalibyśmy je przez cały rok. Ale najlepszą dla nich pora jest ta grudniowa. Queen, Band Aid, Elton John, Matt Dusk, The Platters, Diana Krall, David Essex, Stevie Wariner, Stevie Wonder, Nat King Cole, U2, Kasia Kowalska, Stanisław Soyka, Mietek Szcześniak, Urszula, Pospieszalcy, Kayah, Lady Pank…długo mżna jeszcze wymieniać. Po co? Lepiej posłuchać. 

 

Paweł Solarz

Archiwum audycji

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2017 / Realizacja: dimax design & kita solutions