101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Multimedialny spektakl podróżniczy: KOLUMBIA

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

20

LUT

0:00

locationKielce, KCK

Stereotypów na temat Kolumbii jest mnóstwo i większość nieprawdziwych. Zapraszamy na multimedialny spektakl podróżniczy, którego pomysłodawcą jest Tomasz Słodki.

W trakcie  półtoragodzinnego spotkania Tomasz pokaże filmy nagrane w Kolumbii, opowie o specyfice, kuchni, historii i najciekawszych miejscach.  W trakcie spotkania premierę będzie miała książką Project Kolumbia oraz piosenka „Serca”, której autorem jest Tomasz. Zarówno książkę jak i płytę będzie można nabyć na spotkaniu w specjalnej, promocyjnej cenie.

Tomasz Słodki (ur. 25.09.1983) – dziennikarz, biznesmen, redaktor naczelny magazynu Multiferencje, właściciel marki Słodki Live – prowadził programy w największych polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Pasjonat nowych technologii – wprowadził na polski rynek nowoczesne transmisje on-line oraz audio & video release dla klientów korporacyjnych. Organizował festiwale muzyczne oraz akcje charytatywne. Realizował projekty na całym świecie tworząc multimedialny portal podróżniczy. Bezgranicznie realizuje swoje pasje. Przez kilka lat prowadził kanał telewizyjny Słodki Live oraz Studio Pozytywnej Wibracji. Wyjechał do Kolumbii z jedną walizką i postanowił pozbyć się wszystkich rzeczy, które ma, aby rozpocząć nową przygodę w swoim życiu.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution