101,4 MHz

90,4 MHz Kielce | 100,0 MHz Włoszczowa

dabplus10D

215,072 MHz

Zadzwoń do nas! Telefony antenowe
41 200 20 20 / 41 200 20 00
NA ANTENIE

 

TERAZ GRAMY

Posłuchaj online

Spektakl teatralny "NINA"

Powrót do Informator Kulturalnego

dziś

arrow
arrow

14

LUT

19:00

locationSkarżysko-Kamienna, Miejskie Centrum Kultury

Zapraszamy na spektakl teatralny "NINA", który odbędzie się 14 lutego 2019 o godz.19:00 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

Bilety w cenie: 95 i 70 zł
dostępne na: www.kupbilecik.pl
oraz w Impresariacie Artystycznym MCK (sprzedaż od stycznia 2019 r.)

“Nina”

Andre Roussin i Gabriel Arout
Tłumaczenie Irma Helt

Reżyseria
Maciej Kowalewski

Obsada:
Małgorzata Foremniak
Paweł Królikowski
Krzysztof Wieszczek / Piotr Borowski
i inni

Gerard to paryski bon vivant. Ubóstwia kobiety, a kobiety ubóstwiają jego. Prowadzi życie, o jakim marzą mniej atrakcyjni mężczyźni. Równoległe romansowanie z mężatkami jest niezmiernie ekscytujące, wiąże się jednak ze sporym ryzykiem i wieloma komplikacjami. Można się na przykład zbytnio zaangażować. Gerard czuje się przytłoczony i postanawia zerwać z Niną, której wizyty właśnie oczekuje w swojej garsonierze. Tymczasem mąż Niny Adolphe odkrywa, że żona go zdradza i postanawia zlikwidować rywala. Planuje zbrodnię. Ale czy zakatarzony finansista jest aby najlepszym materiałem na mordercę? Tego dnia strzały padną nie jeden raz. Jednak cokolwiek zaplanowali mężczyźni, to kobieta zadecyduje o biegu wydarzeń. Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle, a baba pośle w diabły wszystkich, którzy staną jej na drodze do miłości. Kiedy w mieszkaniu Gerarda słychać dzwonek do drzwi nigdy nie wiadomo, czego ani kogo można się spodziewać. Ale najbardziej nieprzewidywalna okazuje się być sama Nina.

Przezabawna sztuka francuskich autorów Andre Roussina i Gabriela Arouta w doborowej obsadzie od września w Teatrze Buffo.

Skomentuj ten wpis
Polub wiadomość
Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polskie Radio Kielce SA 1952 - 2019 / Realizacja: dimax design & kita solution